previous arrow
next arrow
Slider
Sljedeća utakmica je

DRUGA HNL

DUBRAVA Tim Kabel​

BSK Bijelo Brdo

30. 9. 2020, 15:30

Dana
Sati
Minuta

Uživo!

Sljedeća utakmica je

VS

2. HNL

Dubrava Tim Kabel - BSK Bijelo Brdo

30. 9. 2020, 15:30

Dana
Sati
Minuta

Uživo!

Šušnić ”U Solinu će biti teško, ali kvaliteta je na našoj strani”…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel nakon ručka u petak putuju u Solin gdje ih u subotu s početkom u 15 sati očekuje susret 11.kola 2.HNL. Nakon pobjede nad Sesvetama i kup uspjeha u utorak puni samopouzdanja Dubravaši odlaze na ovo gostovanje gdje su prije točno godinu dana slavili pobjedu 2-0 ”Poslije dvije utakmice gdje smo doživjeli...

Juniorima Kup ZNS-a, poraz pionira…

U Sesvetama je odigrana završnica Kupa ZNS-a za juniore, kadete i pionire. U dva od tri finala nastupile su i naše selekcije. Do naslova su stigli juniori koji su slavili prtiv NK Ponikve 3-2 u susretu gdje su vodili 2-0, ali su do pobjede stigli u sudačkoj nadoknadi kada je Matej Drnetić postigao soj drugi...

Dubravaši preko Ravnica među osam u Kupu ZNS-a…

Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju kod četvrtoligaša NK Ravnice 1-0 i izborila nastup u četvrtfinalu Kupa ZNS-a. Trener Alen Šušnić dao je većinom prigodu igračima koji nisu imali veću minutažu u posljednjim susretima te onima koji su pristigli u klub posljednja dva tjedna. Jedini pogodak postigao je Muhamed Alghoul u 68.minuti s 11...

Dva Juranovićeva pogotka za slavlje u susjedskom derbiju…

U 10.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je kao domaćin u Kustošiji slavila protiv Sesveta 2-1 i tako upisala pobjedu nakon sedam utakmica bez punog plijena. Susret je obilježio Dragan Juranović koji je postigao oba pogotka, a za svoj drugi s 11 metara sam je izborio kazneni udarac. Više izrazitih prilika s obje strane bilo je...

previous arrow
next arrow
Slider
Izdvojene vijesti
Šušnić ”U Solinu će biti teško, ali kvaliteta je na našoj strani”…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel nakon ručka u petak putuju u Solin gdje ih u subotu s početkom u 15 sati očekuje susret 11.kola 2.HNL. Nakon pobjede nad Sesvetama i kup uspjeha u utorak puni samopouzdanja Dubravaši odlaze na ovo gostovanje gdje su prije točno godinu dana slavili pobjedu 2-0 ”Poslije dvije utakmice gdje smo doživjeli...

Juniorima Kup ZNS-a, poraz pionira…

U Sesvetama je odigrana završnica Kupa ZNS-a za juniore, kadete i pionire. U dva od tri finala nastupile su i naše selekcije. Do naslova su stigli juniori koji su slavili prtiv NK Ponikve 3-2 u susretu gdje su vodili 2-0, ali su do pobjede stigli u sudačkoj nadoknadi kada je Matej Drnetić postigao soj drugi...

Dubravaši preko Ravnica među osam u Kupu ZNS-a…

Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju kod četvrtoligaša NK Ravnice 1-0 i izborila nastup u četvrtfinalu Kupa ZNS-a. Trener Alen Šušnić dao je većinom prigodu igračima koji nisu imali veću minutažu u posljednjim susretima te onima koji su pristigli u klub posljednja dva tjedna. Jedini pogodak postigao je Muhamed Alghoul u 68.minuti s 11...

Dva Juranovićeva pogotka za slavlje u susjedskom derbiju…

U 10.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je kao domaćin u Kustošiji slavila protiv Sesveta 2-1 i tako upisala pobjedu nakon sedam utakmica bez punog plijena. Susret je obilježio Dragan Juranović koji je postigao oba pogotka, a za svoj drugi s 11 metara sam je izborio kazneni udarac. Više izrazitih prilika s obje strane bilo je...

previous arrow
next arrow
Slider
KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1064022
Opatija1054119
Osijek II1053218
Međimurje1053218
Dugopolje1052317
Sesvete1051416
Orijent 19191043315
BSK - Bijelo Brdo1035214
Cibalia941413

Utakmice

2. HNL

1 - 4

Snimka

2. HNL

27. 9. 2020, 16:00

2. HNL

30. 9. 2020, 15:30

Utakmice

2. HNL

1 - 4

Snimka

2. HNL

27. 9. 2020, 16:00

2. HNL

30. 9. 2020, 15:30