Podjela bodova s Rudešom…

U 12.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel i Rudeš su u Kustošiji podijelili bodove. Na teškom terenu bilo je 0-0 u susretu gdje je bilo prigpoda na obje strane, a one izglednije propustili su Dubravaši u prvih deset minuta nastavka kada nakon ubačaja Kristijana Jurića mrežu Rudeša nije uspio pogoditi Dragan Juranović, a nešto kasnije sve...

I protiv Rudeša želja tri boda...

Nakon dvije uzastopne pobjede u 2.HNL i uspjehu u Kupu ZNS-a gdje su vezali tri uzastopne pobjede u osam dana nogometaši Dubrave Tim Kabel u petak (14.00) u Kustošiji dočekuju Rudeš u 12.kolu 2.HNL. Susret koji će se igrati bez prisustva gledatelja možete pratiti putem Live streama ovdje Trener Dubravaša Alen Šušnić može biti zadovoljan...

U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme Dubravaša koji su terensku dominaciju mogli okruniti s još ponekim pogotkom, ali prigode Mudražije, Juranovića i Fiolića nisu pronašle put do mreže odličnog domaćeg vratara Josipa Bendera. U nastavku je...

Šušnić ”U Solinu će biti teško, ali kvaliteta je na našoj strani”…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel nakon ručka u petak putuju u Solin gdje ih u subotu s početkom u 15 sati očekuje susret 11.kola 2.HNL. Nakon pobjede nad Sesvetama i kup uspjeha u utorak puni samopouzdanja Dubravaši odlaze na ovo gostovanje gdje su prije točno godinu dana slavili pobjedu 2-0 ”Poslije dvije utakmice gdje smo doživjeli...

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Sljedeća utakmica je

DRUGA HNL

Cibalia

DUBRAVA Tim Kabel​

7. 11. 2020, 13:30

Dana
Sati
Minuta

Pratite uživo!

Sljedeća utakmica je

VS

2. HNL

Cibalia - Dubrava Tim Kabel

7. 11. 2020, 13:30

Dana
Sati
Minuta

Pratite uživo!

Izdvojene vijesti
KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1164122
Sesvete1161419
Opatija1054119
Međimurje1154219
Osijek II1053218
Dugopolje1052317
Cibalia1051416
Orijent 19191143415
Dubrava Tim Kabel1143415

Utakmice

2. HNL

0 - 1

2. HNL

0 - 0

2. HNL

7. 11. 14:00