Mlađe kategorije uspješne na turnirima…

Veliki broj turnira tijekom lipnja odigrale su mlađe kategorije Dubrave Tim Kabel. Na tradicionalnom turniru “Trofej Labinskih Rudara” koji je odigran u tri kategorije U9, U11 i U13 najviše uspjeha imala je Dubrava Tim Kabel koja je osvojila naslove u kategorijama U11 i U13, a selekcija U9 je turnir završila na drugom mjestu. Selekcija U11 je na putu do naslova danas slavila protiv Zmaja iz Makarske 1-0, Ilirije iz Ljubljane 1-0 i u finalu protiv Rijeke 3-2. Selekcija U13 je danas upisala tri pobjede rezultatom 4-0. Redom su padali Zmaj, Uljanik iz Pule i u finalu Rijeka. Selekcija U9 je danas slavila protiv Rudara iz Labina 3-0, Opatije 4-1, a poražena od Rijeke 1-0.

I ove godine naše selekcije U15 i U17 nastupile su na tradicionalnom turniru ”Novalja Cup”. Najviše uspjeha imala je selekcija Dubrava Tim Kabel III koja je u kategoriji U17 osvojila drugo mjesto. Dubravaši su slavili protiv Kustošije 2-0, Rudara iz Labina 2-0, Varteksa 3-0 i Sesveta 1-0, a u finalu nakon kaznenih udaraca bolji je bio Hrv.Dragovoljac 7-6 (1-1). Još dvije selekcije Dubrave Tim Kabel su nastupile u ovoj kategoriji. U kategoriji U15 Dubrava Tim Kabel je zaustavljena u četvrtfinalu od Kustošije 2-0, a u skupini su pobjeđivani Lošinj 4-0, Dalmatinac 4-1 i Trešnjevka 3-1, a neodlučeno je bilo u susretu protiv Sesveta 0-0.

Selekcija 2012.godište je na 1. Studenac Cupu u organizaciji Nogometni klub Studentski grad osvojila 1.mjesto u konkurenciji 2011.godišta. Izabranici Kristijana Micudaja i Josipa Mužića drugog dana turnira su upisali četiri pobjede. U osmini finala svladane su Šestine 2-0, u četvrtfinalu Dinamo otvorena škola 2-0, polufinalu Sesvete 1-0, a u finalu nakon kaznenih udaraca bili su bolji od Kustošije. u regularnom dijelu bilo je 1-1. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Franko Relja, a najbolji vratar Marko Horvat.

Selekcija 2013. godište pod vodstvom trenera Josipa Mužića osvojila je prvo mjesto na turniru u Čulincu. Najbolji igrač turnira bio je Emanuel Karadakić

Mlađi pioniri U13 Dubrave Tim Kabel pobjednici su Međunarodnog memorijalnog turnira “Goran Brajković” koji se igrao u Opatiji. U finalu su izabranici Darka Šanteka slavili protiv NK Svobode 2-1. Prije toga su u skupini nadigrali Olimpiju iz Ljubljane 4-1 i Rudar Labin 6-0. Najbolji igrač turnira je Juraj Frigan (Dubrava Tim Kabel), a strijelac Šimun Korman (Dubrava Tim Kabel).

Selekcija Limača U11 Dubrave Tim Kabel svoj nastup na velikom međunarodnom turniru ”Alpas Cup” u Kurilovcu koji je okupio 40 klubova iz osam zemalja završila je u četvrtfinalu porazom od Crvene Zvezde 1-0. Izabranicima Tome Ivankovića bio je to šesti susret drugog dana, a svih pet prije toga su upisali pobjede. Redom su svladani Jelkovec 4-0, Mladost Petrinja 3-0, Croatia Munchen 7-0, Međimurje 3-2 i Rudeš 1-0.