U Rijeci upisana važna pobjeda…

U pretposljednjem 29.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je slavila u Rijeci kod Opatije 2-0 i napravila veliki korak prema ostanku u drugoligaškom društvu. Dubravaši su čekali pobjedu 50 dana i dočekali je na legendarnoj Kantridi gdje su oba pogotka pala u prvom poluvremenu. Nakon prekršaja na Ivoru Ljubanoviću u 37.minuti Borna Marton je realizirao kazneni udarac, a četiri minute kasnije nakon kornera kapetan Amet Korca je zabio drugi pogodak.

”Izuzetno teška utakmica za nas nakon negativnog niza i 50 dana bez pobjede u 2.HNL. Vidio sam fantastičnu borbenost mojih igrača koji su svih 90 minuta izgarali na terenu uz veliku podršku naših navijača. Na temelju jedne velike pozitivne energije i zajedništva upisali smo važnu pobjedu s kojom smo došli na korak od ostanka u ligi”…kazao je Mario Rac koji je u ovoj utakmici vodio Ljubičaste s klupe.

Dubrava Tim Kabel u utorak gostuje kod HD-a u finalu Kupa ZNS-a, a u subotu opet u Sigetu slijedi posljednji susret u kojem u goste stiže novi/stari prvoligaš Varaždin.

OPATIJA – DUBRAVA TIM KABEL  0-2 (0-2)
Stadion na Kantridi. Gledatelja 100. Sudac: Titlić (Hrvace) 6. Strijelci: 0:1 Marton (37′-11m), 0:2 Korca (43′). Žuti kartoni: Belančić (Opatija), Ivanović (Dubrava).

OPATIJA: Šušak, Lagumdžija, Belančić, Gavrić (od 80′ Varnica), A. B. Bogolin, Bekić(od 64′ Garcia), Kavčić, Šarac(od 46′ Furijan), V. Bogolin (od 63′ Bilobrk), Rakić(od 46′ Grbac), Kukoč.
DUBRAVA: Ilinčić, Čoko, Marton (od 80′ Petriško), Ivanović (od 65′ Turanjanin), Ibishi(od 89′ Markić), Babin (od 80′ Bilić), I.Ljubanović