Drugi domaći poraz…

Dubrava Tim Kabel je u 24.kolu 2.HNL doživjela drugi domaći poraz ove sezone. Iz Sigeta je bodove odnijela Kustošija koja je slavila 2-1. Bez nekoliko standardnih igrača (Ivor Ljubanović, Čoko, Radić, Korca, Vajdovčić) Dubravaši su u prvih 15 minuta imali dvije sjajne šanse preko Borne Petrovića i Borne Martona, a gosti su poveli u 38.minuti kada je lijepo pogodio Mario Babić. U nastavku je Kustošija nakon lijepe akcije i pogotka Dine Klarića povela 2-0, a poraz je sjajnim pogotkom ublažio Karlo Prpić Bosanac.

Ljubičasti iduće subote gostuju kod BSK-a, a susret će izravno prenositi HNTV.

DUBRAVA TIM KABEL – KUSTOŠIJA   1-2 (0-1)

Stadion ”Stjepan Spajić” – Siget. Gledatelja 150.
Sudac: R.Lacić (Split)
Strijelci: 0-1 Babić (38), 0-2 Klarić (67), 1-2 Prpić Bosanac (80)

DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, T.Ljubanović, Marton, Ivanović (od 67’Markić), Ibiši, Petriško (od 56’Prpić Bosanac), Petrović, Kobak, Palić, Šarić, Turanjanin.
KUSTOŠIJA: Jerolimov, Lagundžić (od 72’Pavković), Gogić, Šimunić, Babić (od 72’Vukelić), Šušković, Ivanković, Šaronja (od 59’Kiš), Grgić (od 90’Dunić), Klarić (od 90’Koret), Nikpalj.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Dubravaši osvojili Kup ZNS-a…

Nakon pune 23 godine nogometaši Dubrave Tim Kabel pobjednici su Kupa ZNS-a. U finalnoj utakmici igranoj u Sigetu slavili su protiv domaćina Hrvatskog Dragovoljca 1-0

U Rijeci upisana važna pobjeda…

U pretposljednjem 29.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je slavila u Rijeci kod Opatije 2-0 i napravila veliki korak prema ostanku u drugoligaškom društvu. Dubravaši su

Na Kantridu po ostanak u ligi…

Nakon pobjede protiv Kustošije i izborenog finala Kupa ZNS-a pred nogometašima Dubrave Tim Kabel je posljednje gostovanje ove sezone u 2.HNL. U subotu od 21