Dubravašima drama protiv Cibalie…

Utakmicu prepunu preokreta gledali smo u 22.kolu 2.HNL. Dubrava Tim Kabel je u Sigetu slavila protiv Cibalie iz Vinkovaca 3-2 u utakmici gdje je povela pogotkom Domagoja Babina, a nakon što je prvo poluvrijeme pripalo Vinkovčanima 2-1 u posljednji 15 minuta glavni režiser preokreta je bio Ivor Ljubanović koji je realizirao kazneni udarac, a nakon toga i škaricama pogodio na veliku pobjedu s kojom su Dubravaši stigli na 36 osvojenih bodova.

DUBRAVA TIM KABEL – CIBALIA 3:2 (1:2)

ZAGREB – Stadion u Sigetu. Gledatelja: 180. Glavni sudac: Terzić (Split) 5,5. Pomoćni suci: Čatipović (Split) i Sarić (Prugovo, Klis). Četvrti sudac: Titlić (Hrvace). Delegat: Markota (Imotski). Kontrolor sudaca: Kovačić (Križevci).
STRIJELCI: 1:0 – Babin (21), 1:1 – Bubnjar (30), 1:2 – Dogan (45), 2:2 – I. Ljubanović (78) 11 m, 3:2 – I. Ljubanović  (87).
DUBRAVA TK: Ilinčić, Radić(od 21. Bilić, od 90+1 Petriško)), T. Ljubanović, Korca, Čoko, Ivanović (od 46. B. Petrović), Babin (od 72. Marton), Šarić, Vajdovčić, I. Ljubanović, Ibiši (od 90+1 Prpić Bosanac). Trener Šušnić.
CIBALIA: Kovačević, Išasegi, Oršolić, Sopić, Mešanović, Osmić (od 84. Pavlak), Pušić, Smajić, Dogan (od 74. Jelić -), Bubnjar, Miljanić. Trener Jozinović.

Dubravaši osvojili Kup ZNS-a…

Nakon pune 23 godine nogometaši Dubrave Tim Kabel pobjednici su Kupa ZNS-a. U finalnoj utakmici igranoj u Sigetu slavili su protiv domaćina Hrvatskog Dragovoljca 1-0

U Rijeci upisana važna pobjeda…

U pretposljednjem 29.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je slavila u Rijeci kod Opatije 2-0 i napravila veliki korak prema ostanku u drugoligaškom društvu. Dubravaši su

Na Kantridu po ostanak u ligi…

Nakon pobjede protiv Kustošije i izborenog finala Kupa ZNS-a pred nogometašima Dubrave Tim Kabel je posljednje gostovanje ove sezone u 2.HNL. U subotu od 21