U završnici bez boda iz Rijeke…

U 21.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su doživjeli poraz u Rijeci kod Orijenta 2-1. Riječani su do pobjede stigli u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada su izborili kazneni udarac koji je realizirao dvostruki strijelac Dominik Mulac. Mulac je u 60.minuti doveo Orijent u rezultatsku prednost, a deset minuta kasnije Amet Korca je nakon kornera izjednačio. Na ovaj način prekinut je niz Dubravaša od četiri utakmice bez poraza, a novi ispit u 2.HNL slijedi 1.travnja kada će Ljubičasti u Sigetu ugostiti Cibaliu. Prije toga u srijedu, 23.ožujka u četvrtfinalu Kupa ZNS-a Dubrava Tim Kabel gostuje u Vrapču.

ORIJENT 1919 – DUBRAVA TIM KABEL 2:1  (0-0)

Rijeka: Stadion Krimeja. Gledatelja 300
Sudac: Ivan Čužić (Velika Gorica)
Strijelci: 1:0 Mulac (60), 1:1 Korca (70), 2:1 Mulac (90+4-11m)

ORIJENT 1919: Boglić, Macolić, Mulac, Fatić, Delibegović, Putnik, Mohorovičić (71 Biškupović), Gadže (89 Demirović), Jelić (71 Zrilić -), Petrović (71 Srzentić), Durdov.
DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Radić, Ljubanović, Korca, Čoko, Ivanović (79 Prpić), Ljubanović (72 Petriško), Turanjanin, Vajdovčić (80 J. Palić), Ibishi, Petrović (60 Babin)

Dubravaši drugi u Ruščici…

U organizaciji NK Posavac u Ruščici kraj Slavonskog Broda odigran je 31. Memorijalni turnir ”Zvonko Mikolčević” koji je okupio tri kluba iz Slavonije (Cibalia, Vukovar,

Za vikend u Ruščici…

Četvrtu godinu zaredom NK Dubrava Tim Kabel sudjeluje na Memorijalnom turniru ”Zvonko Mikolčević” koji se održava u Ruščići. U subotu i nedjelju, 23.- 24.srpnja na