Dubravaši iz Osijeka kući pjevajući…

U 20.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je upisala drugu pobjedu u nastavku sezone i četvrtu utakmicu zaredom ostala neporažena. Ljubičasti su slavili u Osijeku kod druge momčadi Osijeka 1-0 pogotkom Džemala Ibishija u 62.minuti koji je ubačaj Roberta Radića pretvorio u pogodak. Tako su Dubravaši ostali treći na tablici s bodom manje od drugoplasiranog Rudeša, a već ih u subotu očekuje novo gostovanje kod četvrtog Orijenta 1919 u Rijeci.

” Prije svega čestitao bih svojim igračima na pobjedi u utakmici koja je taktički bila možda i najteža ove sezone. Moram pohvaliti mladu momčad Osijeka za nastup u ovoj utakmici gdje su pokazali kakvu kvalitetu i potencijal imaju. Ova pobjeda nam puno znači za nastavak sezone gdje bez pritiska možemo nastaviti raditi i pokušati ostati u samom vrhu lige. Sada je pred nama pravi derbi i gostovanje kod Orijenta kome se veselimo u želji da neporaženi napustimo Kvarner.”..kazao je trener Dubrave Tim Kabel Alen Šušnić.

OSIJEK – DUBRAVA TIM KABEL  0-1 (0-0)

OSIJEK – Stadion u Gradskom vrtu. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Renato Lacić (Split)

Strijelac: 0:1 Ibiši (62)

OSIJEK II: Kolić, Unušić, Alexander, Karamatić, Cvijanović, Pudić (od 46. Hanuljak), Stranput (od 78. Ivandić), Mikolčić (od 69. Bakić), Bukvić (od 46. Omerović), La Torre (od 60. Erceg ), M. Kuprešak
DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Radić, T. Ljubanović, Korca, Čoko, Turanjanin, Šarić, Vajdovčić  (od 90. Palić), Ibiši, I. Ljubanović (od 90. Petriško), Petrović (od 59. Babin)

Dubravaši osvojili Kup ZNS-a…

Nakon pune 23 godine nogometaši Dubrave Tim Kabel pobjednici su Kupa ZNS-a. U finalnoj utakmici igranoj u Sigetu slavili su protiv domaćina Hrvatskog Dragovoljca 1-0

U Rijeci upisana važna pobjeda…

U pretposljednjem 29.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je slavila u Rijeci kod Opatije 2-0 i napravila veliki korak prema ostanku u drugoligaškom društvu. Dubravaši su

Na Kantridu po ostanak u ligi…

Nakon pobjede protiv Kustošije i izborenog finala Kupa ZNS-a pred nogometašima Dubrave Tim Kabel je posljednje gostovanje ove sezone u 2.HNL. U subotu od 21