Dubravašima bod s Dugopoljem…

U 19.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel i Dugopolje su u Sigetu podijelili bodove. Bilo je 2-2 u susretu gdje su gosti dva puta vodili, a Dubravaši se vraćali golovima Džemala Ibishija i Ivora Ljubanovića. Trener Alen Šušnić uoči ovog susreta nije mogao računati na Renea Šarića (kartoni), te Tina Ljubanovića i Roberta Radića zbog bolesti, dok u kadru od ranije još nisu Borna Marton i Domagoj Ninčević. Po prvi puta od prve minute zaigrali su mladi Marko Ivanović te Josip Palić. Bila je ovo treća uzastopna utakmica Dubravaša bez poraza, a s pet bodova u posljednja tri susreta Ljubičasti drže visoko treće mjesto s 30 bodova.

”Na kraju ispada da smo zadovoljni bodom jer nam je nedostajalo nekoliko igrača zbog bolesti i kartona. Poklopilo se da su šansu dobili mlađi igrači i veseli me njihova igra i dokaz da možemo s njima ozbiljno računati i hrabro nastaviti u nastavku sezone”..kazao je trener Šušnić.

Sada slijede dva uzastopna gostovanja, a prvo je u Osijeku, 14.ožujka.

DUBRAVA TIM KABEL – DUGOPOLJE   2-2 (0-1)

Siget. Stadion Stjepan Spajić. Gledatelja 150.
Sudac: M.Erceg (Pristeg)

Strijelci: 0-1 Brnić (28), 1-1 Ibishi (67), 1-2 Bagarić (69), 2-2 I.Ljubanović (77)

DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, J.Palić, Čoko, Korca, Turanjanin, Ivanović (od 74’Bilić), Petriško (od 74’Markić), I.Ljubanović (Od 90’I.Palić), Vajdovčić, Petrović (Od 64’Babin), Ibishi.
DUGOPOLJE: Silić, Karamatić, Bašić, Čerina, Kurtović, Janjić, Jerković (od 90′ Pervan), Bagarić (od 90’Bosančić), Javorčić (od 85’Glavović), Raodić (od 81’Kovačević), Brnić.

Dubravaši osvojili Kup ZNS-a…

Nakon pune 23 godine nogometaši Dubrave Tim Kabel pobjednici su Kupa ZNS-a. U finalnoj utakmici igranoj u Sigetu slavili su protiv domaćina Hrvatskog Dragovoljca 1-0

U Rijeci upisana važna pobjeda…

U pretposljednjem 29.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je slavila u Rijeci kod Opatije 2-0 i napravila veliki korak prema ostanku u drugoligaškom društvu. Dubravaši su

Na Kantridu po ostanak u ligi…

Nakon pobjede protiv Kustošije i izborenog finala Kupa ZNS-a pred nogometašima Dubrave Tim Kabel je posljednje gostovanje ove sezone u 2.HNL. U subotu od 21