Vrijedna donacija naših bivših igrača….

U srijedu neposredno prije treninga na Grana Klaku stigla je pošiljka od 15 vrhunskih lopti koje su našem klubu donirali Dino Kapitanović, koji je ovoga tjedna napustio Dubravaše i postao novim članom Istre iz Pule, te Branko Pavić, kapetan U16 selekcije Dinama koji je svoje prve nogometne korake napravio upravo u našem klubu. Hvale vrijedna gesta kojoj smo neizmjerno zahvalni i sretni i ovim putem zahvaljujemo dečkima na donaciji i želimo puno uspjeha u nastavku karijere.

Ostale vijesti...

Dubravaši osvojili Kup ZNS-a…

Nakon pune 23 godine nogometaši Dubrave Tim Kabel pobjednici su Kupa ZNS-a. U finalnoj utakmici igranoj u Sigetu slavili su protiv domaćina Hrvatskog Dragovoljca 1-0

U Rijeci upisana važna pobjeda…

U pretposljednjem 29.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je slavila u Rijeci kod Opatije 2-0 i napravila veliki korak prema ostanku u drugoligaškom društvu. Dubravaši su

Na Kantridu po ostanak u ligi…

Nakon pobjede protiv Kustošije i izborenog finala Kupa ZNS-a pred nogometašima Dubrave Tim Kabel je posljednje gostovanje ove sezone u 2.HNL. U subotu od 21