Prvo poluvrijeme nije bilo dovoljno u Rudešu…

Na startu nastavka sezone 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su doživjeli poraz na gostovanju kod Rudeša 4-1. Bila je to utakmica s dva poluvremena, u kojem su Dubravaši dobili prvo poluvrijeme golom Ivora Ljubanovića s 11 metara u 23.minuti nakon što je rukom igrao domaći kapetan Ćosić. U nastavku su dominirali domaćini i iskoristili pogreške Ljubičastih pa su Sekulić (dva puta) te Srbljinović i Gudelj zabili za uvjerljivu pobjedu Rudeša.

”Čestitam Rudešu na pobjedi, a svojim igračima na dobroj igri borbenosti. Prvo poluvrijeme smo dobro izgledali i taktički odigrali onako kako smo se pripremali. Drugo poluvrijeme smo pali jer smo mi u ovoj utakmici praktički igrali bez devet igrača, što onih koji su otišli i bez kartoniranih i ozlijeđenih. Teško je bilo držati egal s momčadi koja ima ambicije ulaska u 1.HNL. Mislim da je igra bila bolja od rezultata, a taktičke pogreške su nas koštale”…kazao je trener Alen Šušnić.

RUDEŠ – DUBRAVA TIM KABEL 4:1 (0:1)
ZAGREB – Stadion u Rudešu. Gledatelja: 200. Glavni sudac: Cestarić (Sisak). Pomoćni suci: Trklja (Petrinja) i Mioković (Sisak). Četvrti sudac: Jelenčić (Kastav). Delegat: Krleža (Cestica). Kontrolorka suđenja: Snježana Fočić (Osijek).
STRIJELCI: 0:1 – I. Ljubanović (23) 11 m, 1:1 – Sekulić (58), 2:1 – Srbljinović (64), 3:1 – Gudelj (70), 4:1 – Sekulić (90+4).
RUDEŠ: Mustapić, B. Brajković, Pavlek, Ćosić, Boršić, Srbljinović, J. Bašić(od 90+6 K. Popović), Marković, Majić (od 45. Sekulić), Latković(od 81. Shatri), Gudelj (od 87. Barić). Trener Landeka.
DUBRAVA TK: Ilinčić, Radić, Turanjanin, T. Ljubanović, J. Palić (od 75. Petrović), Šarić, Prpić Bosanac(od 75. Ivanović), Čoko, I. Ljubanović (od 89. Bilić), Kapitanović, Ibishi. Trener: Šušnić.
U 17.kolu Dubrava Tim Kabel u subotu, 19.veljače u Sigetu (15.00) dočekuje Jarun.

Dubravaši osvojili Kup ZNS-a…

Nakon pune 23 godine nogometaši Dubrave Tim Kabel pobjednici su Kupa ZNS-a. U finalnoj utakmici igranoj u Sigetu slavili su protiv domaćina Hrvatskog Dragovoljca 1-0

U Rijeci upisana važna pobjeda…

U pretposljednjem 29.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je slavila u Rijeci kod Opatije 2-0 i napravila veliki korak prema ostanku u drugoligaškom društvu. Dubravaši su

Na Kantridu po ostanak u ligi…

Nakon pobjede protiv Kustošije i izborenog finala Kupa ZNS-a pred nogometašima Dubrave Tim Kabel je posljednje gostovanje ove sezone u 2.HNL. U subotu od 21