Varaždin prekinuo niz Dubravaša…

U derbiju posljednjeg 15.kola 2.HNL Varaždin je na svom terenu slavio protiv Dubrave Tim Kabel 2-1. Bio je to susret u kojem su sva tri pogotka postignuta s bijele točke, a Dubravaši su nakon rano primljenog pogotka uspijeli izjednačiti preko kapetana Muhameda Alghoula, a u 46.minuti propustili veliku priliku preko Dine Kapitanovića da stignu do prednosti. Domaćini su pobjedonosni pogodak postigli u 65.minuti kada je nesretni Frane Maglica skrivio drugi kazneni udarac. Bez obzira na ovaj poraz iza Dubravaša je uspješna polusezona s 25 osvojenih bodova koje je malo tko očekivao pred početak sezone. Slijedi odmor do 10.siječnja kada startaju pripreme za nastavak sezone.

”Uzbudljiva i zanimljiva utakmica. Nismo imali dobar ulazak u utakmicu što je posljedica i impresioniranost nekih igrača sjajnim ambijentom na stadionu. Znali smo da igramo protiv Varaždina koji ima igru u dubinu i u obrani smo napravili dobre stvari. Nekako se možemo tješiti da nismo pogotke primili iz igre već iz prekida”..kazao je trener Alen Šušnić.

VARAŽDIN – DUBRAVA TIM KABEL   2:1 (1:1)
VARAŽDIN – Stadion Varteks. Gledatelja: 2.000. Glavni sudac: Pejin (Donji Miholjac). Pomoćni suci: Novosel (Valpovo) i Keglević (Osijek). Četvrti sudac: Turčin (Trsteno). Delegat: Tadić Šutra (Otok). Kontrolor sudaca: Vukić (Rijeka).
STRIJELCI: 1:0 – Postonjski (4) 11 m, 1:1 – Alghoul (38) 11 m, 2:1 – Šego (65) 11 m.
VARAŽDIN: Sentić, Kolarić, Karabatić, Senić, Mekić (od 59. Pellumbi), Grgec (od 59. Lusavec), Postonjski, Teklić, Herrera (od 70. Domjanić ), Vuk  (od 50. Igrec, od 68. Belcar), Šego. Trener Kovačević
DUBRAVA TK: Ilinčić, Maglica, Korca, T. Ljubanović, Domić (od 90 Marton), Turanjanin (od 68. B. Petrović), Alghoul (od 87. Prpić Bosanac), Petriško (od 46. I. Ljubanović), Vajdovčić, Kapitanović (od 68. Ninčević), Ibishi. Trener Šušnić.