Dubravaši nadigrali Solin…

U 12.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel upisali su drugu uzastopnu pobjedu s kojom su stigli na četvrto mjesto. Ljubičasti su u Sigetu nadigrali Solin 4-0 i tako u posljednje dvije utakmice zabili sedam pogodaka koje su dijelo sedam različitih strijelaca. Gosti su nešto bolje otvorili susret, a Dubravaši su do vodećeg pogotka stigli u 16.minuti kada je Muhamed Alghoul realizirao kazneni udarac koji je izborio Borna Petrović. Tri minute kasnije Filip Vajdovčić se sjurio u šesnaesterac gostiju i pogodio mrežu Ivana Kargotića. U nastavku još dva pogotka Dubravaša. Prvo je u 59.minuti nesigurnost gostujuće obrane kaznio Nikola Turanjanin, a konačnoih 4-0 djelo je Frane Maglice.

Tako su Dubravaši s važnom pobjedom krenuli na pauzu što se tiče drugoligaške karavane gdje ih za dva tjedna očekuje gostovanje kod vodeće Croatie u Zmijavcima. U srijedu će momčad Alena Šušnića na gostovanje kod Dinama u Odranski Obrež gdje će igrati susret osmine finala Kupa ZNS-a.

DUBRAVA TIM KABEL – SOLIN  4-0  (2-0)

Dubrava Tim Kabel: Ilinčić, T.Ljubanović (od 80’Barišić), Alghoul, Vajdovčić, Petrović (od 74’Petriško), Kapitanović (od 74’Marton), I.Ljubanović (od 64’Ibiši), Korca, Domić (od 64’Ninčević), Maglica, Turanjanin.
Solin: Kargotić, Tomić, Pekić (od 81’Matić), Kušeta (od 71’Zeljković), Ninčević (od 58’Kaćunko), Durdov (od 81’Ožegović), Jukić, Jurić, Franić, Dadić, Vodanović (od 58’Mamić)

Gostovanje kod lidera…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u subotu odlaze u Makarsku gdje će dočekati gostovanje u Zmijavcima (nedjelja, 13.30) kod vodeće Croatie u 13.kolu 2.HNL. Nakon uspješnog