Dubravaši se vratili na pobjedničke staze…

U 11.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je u Sigetu slavila protiv druge momčadi Dinama 3-0 i tako upisala četvrtu ovosezosnku pobjedu za šesto mjesto na tablici. Trener Alen Šušnić prije početka susreta nije mogao računati na kartoniranog Nikolu Turanjanina, te ozlijeđenog Vinka Cerovca, a zagrijavanje nije prošao kapetan Muhamed Alghoul čije je mjesto u postavi dobio mladi Petar Petriško koji je odigrao odličnu utakmicu postigavši i drugi pogodak s kojim je pitanje pobjednika praktički bilo rješeno.

Džemal Ibishi dočekao je svoj ovosezonski prvijenac u 24.minuti, a nakon pogotka Petriška u 53.minuti točki na i stavio je Dino Kapitanović u 79.minuti. Priliku za novu pobjedu uoči dvotjedne pauze Dubravaši će imati sljedeće subote kada će od 14 sati ugostiti Solin.

DUBRAVA TIM KABEL – DINAMO II   3-0  (1-0)

Siget. Stadion NŠC ”Stjepan Spajić”. Gledatelja 150.
Sudac: D.Matasović (Đakovo)

DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, T.Ljubanovićč, Ibishi (od 70’Marton), Vajdovčić, Petrović (od 70’I.Ljubanović), Kapitanović, Petriško (od 81’Kiš), Ninčević (od 88’Lee), Korca, Domić (Od 88’Barišić), Maglica.
DINAMO II: Čavlina, Mamić, Palić (od 58’Braun), Katinić, Kim, Tomek, Charniak, Vasilj (od 75’Laća), Barišić (od 90’Pena), Vukotić (od 58’Svržnjak), Crnac (od 58’Rozić).

Gostovanje kod lidera…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u subotu odlaze u Makarsku gdje će dočekati gostovanje u Zmijavcima (nedjelja, 13.30) kod vodeće Croatie u 13.kolu 2.HNL. Nakon uspješnog