Prvi domaći poraz…

Nakon dvije uzastopne domaće pobjede Dubrava Tim Kabel je doživjela prvi domaći poraz ove sezone. U subotu je u Sigetu slavio vodeći BSK iz Bijelog Brda 2-0. Nije to bio dan Dubravaša koji su unatoč posjedu lopte i prilikama ostali bez pozitivnog rezultata, a u završnici susreta kapetan Muhamed Alghoul nije realizirao kazneni udarac. Već u 9.minuti sjajan udarac Nikole Turanjanina gostujući vratar Đilas izbacio je u korner. Gosti su poveli u 21.minuti kada je ubačaj Mihaljevića u gol glavom pretvorio Dobrijević. Do kraja prvog dijela najbolju priliku za izjednačenje propustio je Džemal Ibishi. U nastavku su pritiskom pokušavali Dubravaši, ali su gosti tresli mrežu u 65.minuti nakon gola Ivana Mihaljevića.

Priliku za popravni ispit Dubrava Tim Kabel ima u subotu kada će u Sigetu od 15 sati zamjenom domaćinstva ugostiti Dinamo II.

DUBRAVA TIM KABEL – BSK  0-2  (0-1)

Stadion Stjepan Spajić. Gledatelja 150.
Sudac: Erceg (Pristeg)

DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Cerovec, Maglica, T.Ljubanović, Domić (od 73’Petrović), Turanjanin, Alghoul, I.Ljubanović (od 73’Prpić Bosnac), Vajdovčić, Ibishi (od 88’Kiš), Kapitanović (od 88’Santos)
BSK: Đilas, Periša, Dobrijević, Majtanić, Kraljević (od 89’Bolano), Gbane, I.Mihaljević, Čikvar (od 82’Žutić), Ilić (od 72’Bošnjaković), Župan (od 89’L.Mihaljević), Šimičić (od 72’Lozić).

Gostovanje kod lidera…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u subotu odlaze u Makarsku gdje će dočekati gostovanje u Zmijavcima (nedjelja, 13.30) kod vodeće Croatie u 13.kolu 2.HNL. Nakon uspješnog