Kapitanovićev pogodak vrijedan tri boda protiv Intera…

Dubrava Tim Kabel je u 8.kolu 2.HNL upisala treću domaću pobjedu ove sezone. U Sigetu su Ljubičasti s 1-0 svladali Inter iz Zaprešića i na dvotjednu pauzu odlaze s 12 osvojenih bodova ili tri manje u odnosu na vodeći Jarun. Susret je odlučen u 12.minuti kada je asistenciju Vinka Cerovca u pogodak pretvorio Dino Kapitanović. Imali su Dubravaši prilike i da dođu do još ponekog pogotka u prvom dijelu, a u nastavku su prijetili i gosti koji su imali svoje šanse da stignu barem do boda. Velika pobjeda Dubravaša u jednoj teškoj utakmici čime se složio i trener Alen Šušnić ”Ono što sam znao i očekivao da će biti teška utakmica s Interom bez obzira na njihovu poziciju na tablici koja po meni nije realna s obzirom na ono što pokazuju na terenu. Na to sam i upozoravao cijeli tjedan da je najteže igrati protiv suparnika protiv kojih unaprijed upišete tri boda. Ovim putem čestitam svojim dečkima koji su dali zadnji atom snage i izborili tri vrijedna boda. Prvih pola sata je bio idealno i nismo zabili drugi ili treći gol. Drugo poluvrijeme smo stali u srednji blok i čekali Inter. Imamo dva tjedna pauze i onda se idemo pripremati za gostovanje u Kustošiji”.

Dubravaši će već u srijedu gostovati u Kašini kod domaće Kašine, člana 1.ZNL u okviru 1/16 finala Kupa ZNS-a, a u petak u Sigetu odigrati i prijateljski susret s HD.

DUBRAVA TIM KABEL – INTER   1-0  (1-0)

Siget. Stadion NŠC Stjepan Spajić. Gledatelja 150.
Sudac: M.Majstrović (Split)

DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Cerovec, Ibishi (od 72’Kiš), Aghoul, Petrović (od 55’Vajdovčić), Kapitanović, I.Ljubanović (od 55’Šugić), Korca, Domić (od 90’Barišić), Maglica, Turanjanin (od 90’Ninčević)
INTER: Lukić, Jelenić, Nekić (od 88’Soldo), Benčić (od 52’Dunić), Miljanić, Rak, Vukasović, Rešetar, Uzelac, Mazalović, Marasović.

Gostovanje kod lidera…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u subotu odlaze u Makarsku gdje će dočekati gostovanje u Zmijavcima (nedjelja, 13.30) kod vodeće Croatie u 13.kolu 2.HNL. Nakon uspješnog