Vinkovčani kaznili promašaje Dubravaša…

Nakon dvije uzastopne pobjede nogometaši Dubrave Tim Kabel doživjeli su drugi ovosezonski poraz. Na gostovanju u Vinkovcima domaća Cibalia je slavila 2-0 golovima u drugih 45 minuta. Bez kapetana Muhameda Alghoula, te ozlijeđenih Borne Martona i Tina Ljubanovića sastav Alena Šušnića je u prvom poluvremenu mogao do pogotka kada je najbolju priliku propustio Džemal Ibishi, a prije prvog domaćeg pogotka kazneni udarac u 47.minuti nije realizirao Dino Kapitanović. Pred Dubravašima je tjedan priprema uoči domaćeg susreta sa Interom (subota, 15.30 . Stadion NŠC Stjepan Spajić) koji će biti posljednji uoči nove dvotjedne pauze.

CIBALIA – DUBRAVA TIM KABEL  2-0  (0-0)

Vinkovci. Stadion HNK Cibalia. Gledatelja 400.
Sudac: I.Matić (Osijek)

Strijelci: 1-0 Jelić (50), 2-0 Pušić (75-11m)

CIBALIA: Runje, Išasegi, Oršolić, Tomašević, Stanić, Pavlak, Pušić, Bajić (Od 69’Miljanić), Jelić (Bubnjar), Mešanović (od 89’Diyoke), Perić – Komšić (od 79’Filipović). Trener: D.Jozinović
DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Cerovec, Korca, Turanjanin, Maglica Prpić Bosanac (od 82’Ivanović), Ninčević (od 63’Šugić), Vajdovčić, I.Ljubanović (od 63’Petrović), Kapitanović (od 76’Joao), Ibishi (od 46’Vragolović).

Gostovanje kod lidera…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u subotu odlaze u Makarsku gdje će dočekati gostovanje u Zmijavcima (nedjelja, 13.30) kod vodeće Croatie u 13.kolu 2.HNL. Nakon uspješnog