Preokretom do druge uzastopne pobjede…

U samo tri dana Dubrava Tim Kabel je upisala dvije pobjede u 2.HNL i stigla na peto mjesto. Nakon Osijeka II u srijedu momčad Alena Šušnića je u subotu u Sigetu slavila i protiv Orijenta 3-1 i nastavila pozitivan niz igara i rezultata. Iako su susret bolje otvorili gosti koji su poveli u 13.minuti preko Matije Matulje u završnici prvog i početkom drugog dijela Ljubičasti zabijaju tri pogotka u samo desetak minuta. Prvo je Muhamed Alghoul realizirao kazneni udarac nakon igranja rukom kapetana Orijenta Marija Tadejevića. Tri minute kasnije lijepo je pogodio Filip Vajdovčić, a u 51.minuti nakon prvog pokušaja Džemala Ibišija u drugom je priseban bio Amet Korca za konačnih 3-1. Imali su Dubravaši još nekoliko prilika, ali imali su i opet sjajnog vratara Nikole Ilinčića koji je kod prednosti gostiju obranio zicer te imao još nekoliko odličnih obrana. Značajna pobjeda Dubrave Tim Kabel uoči gostovanja u Vinkovcima iduće subote.

U ovom susretu treba izdvojiti i sjajan debi juniora Nikole Barišića koji od 39.minute zamjenio ozlijeđenog Tina Ljubanovića.

DUBRAVA TIM KABEL – ORIJENT 1919   3-1 (2-1)

Siget: Stadion NŠC ”Stjepan Spajić”. Gledatelja 200.
Sudac: Krečak (Velika Gorica)

Strijelci 0-1 Matulja (13), 1-1 Alghoul (42), 2-1 Vajdovčić (45), 3-1 Korca (51)

DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, T.Ljubanović (od 39.Barišić), Cerovec, Ibiši, Alghoul, Vajdovčić (od 64’Petrović), Kapitanović (od 87’Vragolović), I.Ljubanović (od 77’Ivanović), Korca, Maglica, Turanjanin (od 64’Prpić Bosanac)
ORIJENT 1919: Boglić, Mulac, Fatić (od 82’Gerc), Matulja (od 64’Jandrić), Hodža, Macolić, Frigan, Mohorovičić (Od 64’Srzentić), Zrilić, Travaglia (od 64’Zuliani), Tadejević.

Podjela bodova u Kustošiji…

U 9.kolu 2.HNL Kustošija i Dubrava Tim Kabel podijelili su bodove 0-0. Bio je to susret u kojem su Dubravaši puno bolje igrali u drugih