Prvi poraz u sezoni…

U 4.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je doživjela prvi poraz ove sezone. Na gostovanju u Dugopolju domaćini su slavili minimalno 1-0 pogotkom Josipa Glavovića u 70.minuti. Nisu Dubravaši bili inferiorni u ovom susretu već su imali terensku inicijativu i svoje prigode koje ipak nisu realizirane. Pokušavali su Dino Kapitanović, Džemal Ibishi, Nikola Turanjanin i Filip Vajdovčić, a najbliže pogotku Ljubičasti su bili u 39.minuti kada je Muhamed Alghoul iz slobodnog udarca zatresao stativu domaćeg vratara. Ostaje žal za propuštenom prilikom da se na ovom gostovanju zadrži niz neporaženosti, ali vremena za analize nema jer već u srijedu (16.30) u Siget dolazi druga momčad Osijeka.

DUGOPOLJE – DUBRAVA TIM KABEL   1-0  (0-0)

Dugopolje. Stadion Hrvatskih vitezova. Gledatelja 200.
Sudac: I.Matić (Osijek)
Strijelac: J.Glavović (70)

DUGOPOLJE: Silić, Karabatić, Mornar, Čerina, Kurtović, Ćubelić (od 59’Jenjić), Javorčić, Brnić (od 78’Bašić), Rodić (od 88’Kovačević), Maganjić (od 59’Posinković), Glavović (od 78’Balić)
DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Cerovec, Korca, Tin Ljubanović, Maglica, Alghoul, Turanjanin (od 76’Vragolović), Vajdovčić (od 86’Domić), Ibiši (od 70′ Petrović), Kapitanović (od 86’Kiš), I.Ljubanović (od 76’Prpić Bosanac).

Gostovanje kod lidera…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u subotu odlaze u Makarsku gdje će dočekati gostovanje u Zmijavcima (nedjelja, 13.30) kod vodeće Croatie u 13.kolu 2.HNL. Nakon uspješnog