Maglica pogodio za remi u Kustošiji…

I u drugom nastupu ove sezone u 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel upisali su nerješeni rezultat. U Kustošiji su kao gosti remizirali s Jarunom 3-3 u utakmici gdje su domaćini dva puta vodili po dva gola razlike, a bod Dubravašima sjajnim udarcem osigurao Frane Maglica u posljednjim sekundama susreta.

Već u 9.minuti Filip Dujmović je pobjegao po lijevoj strani i iskoristio neopreznost Ameta Korce te doveo Jarun u prednost. Četiri minute kasnije Dubravaši su mogli izjednačiti ali sjajnu priliku Ivora Ljubanovića neutralizirao je vratar Jaruna Luka Spudić. U 25.minuti Korca igra rukom u kaznenom prostoru, a Igor Jugović zabija za 2-0. Povratak Dubravaša je uslijedio u 34.minuti kada prvijenac zabija Dino Kapitanović.

U drugo poluvrijeme bolje ulazi Jarun koji nakon akcije Dujmovića i Marina Mudražije stiže do trećeg pogotka. U 58.minuti nakon kornera svoj prvijenac glavom zabija Nikola Turanjanin, a u sudačkog nadoknadi već spomeniti Maglica zabija za 3:3.

JARUN – DUBRAVA TIM KABEL  3-3  (2-1)

Zagreb. Stadion NK Kustošija. Gledatelja 200.
Sudac: Jelenčić (Kastav)

Strijelci: 1-0 Dujmović (9), 2-0 Jugović (25-11m), 2-1 Kapitanović (34), 3-1 Mudražija (51), 3-2 Turanjanin (58), 3-3 Maglica (90)

JARUN: Spudić, Karamatić, Dujmović (od 79’Kim), Jugović, Vrbanić (od 45’Proleta), Mudražija (od 79’Adžić), Radić, Dobrić, Bošnjak, Spišić (Od 8’Bamba), Groznica (od 46’Ačkar)
DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Vragolović (od 46’Ibiši), Cerovec, Marton (od 65’Vajdovčić), I.Ljubanović, Alghoul, Kapitanović, Turanjanin (Od 87’Kiš), T.Ljubanović, Korca (od 46’Domić), Maglica.

U trećem kolu sljedeće subote Dubrava Tim Kabel u Sigetu dočekuje Sesvete.