Podjela bodova na startu sezone…

U 1.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel i Rudeša su u Sigetu podijelili bodove (2-2). Ljubičasti su dva puta vodili, a gosti se dva puta vraćali u utakmici koja je odigrana na +35 stupnjeva celzijusa i gdje smo uz četiri pogotka vidjeli još nekoliko prilika s obje strane uključujući i po jednu stativu.

Već u 3.minuti nakon lijepog prodora srušen je Dino Kapitanović, a s 11 metara precizan je bio kapetan Muhamed Alghoul. Rudeš je u 22.minuti stigao do izjednačenja nakon što je udarac Festima Shatria u vrata Nikole Ilinčića skrenuo Amet Korca. U 31.minuti Dominik Kiš je pogodio vratnicu, a nakon što Rudeš nije iskoristio svoje šanse (sjajna obrana Ilinčića) u 63.minuti lijepi pogodak nakon solo akcije zabio je Filip Vajdovčić.

Rudeš je do boda stigao u 89.minuti kada je Frane Maglica nespretno startao, a sudac Goran Pečarić pokazao na kazneni udarac koji je Martin Sekulić pretvorio u konačnih 2-2.

Dubravaši iduće subote u 2.kolu gostuju kod Jaruna u Kustošiji, a kako je najavio vd trenera Darko Šantek očekuje se vrlo brzo dolazak novog trenera.

DUBRAVA TIM KABEL – RUDEŠ 2:2 (1:1)
ZAGREB – Stadion NŠC ”Stjepan Spajić” u Sigetu. Gledatelja: 300.
Glavni sudac: Pečarić /Zagreb)
Strijelci: 1:0 – Alghoul (3) 11 m, 1:1 – Shatri (21), 2:1 – Vajdovčić (65), 2:2 – Sekulič (88) 11 m.
DUBRAVA TK: Ilinčić, Cerovec, Korca, Tin Ljubanović, Maglica, Alghoul, Turanjanin, Kiš, (od 46. Vragolović), Marton (od 46. Vajdovčić), Kapitanović (od 88. Čolić), Ivor Ljubanović  (od 62. Ibiši ). Trener Šantek.
RUDEŠ: Mustapić, Franić  (od 86. Pavlek -), R. Ćosić, Tepšić, Boršić, Borovac (od 46. Srbljinović), Šarić  (od 75. Matteoni), Shatri  (od 75. Sekulić), Brajković, Latković, Majić. Trener Landeka.