Službeno priopćenje NK Dubrava Tim Kabel…

Povodom iznešenih tvrdnji našeg bivšeg trenera Danijela Pranjića putem medija donosimo službeno priopćenje našeg kluba.
”Duboko smo iznenađeni navodima koje je putem društvenih mreža iznio trener Danijel Pranjić povodom odlaska iz našeg kluba. Kao klub imali smo veliku želju da Danijel preuzme našu seniorsku momčadi unatoč tome što nema potrebnu licencu za vođenje momčadi, ali je imao našu podršku od prvog dana na putu da mu NK Dubrava Tim Kabel bude prvi veliki trenerski izazov u karijeri. Nažalost po odlasku iz kluba njegove izrečene tvrdnje su potpuno neutemeljene. I naš klub kao i mnogi ima svoj razvojni put pa su tako naši mladi igrači u posljednje dvije sezone odigrali preko 50 drugoligaških utakmica i bili daleko ispred igrača koje je trener Pranjić pokušao razvijati kroz menadžerski projekt. U ovom trenutku mislimo da je projekt kluba puno važniji od bilo kojeg drugog projekta i na tom putu želimo ustrajati. I današnji reprezentativac Josip Juranović kojeg neki treneri također nisu vidjeli u užim kombinacijama bio je projekt kluba koji je svojim radom stigao na mjesto koje mnogi dječaci koji se počinju baviti nogometom sanjaju. Mi smo ponosni na sve igrače koji igraju ili su igrali u našem klubu i nakon određene promocije nastavili karijeru u klubovima većeg ranga kao što su Dragan Juranović (Zrinjski) i Toni Fruk (Gorica). Iznimno nam je žao da se na ovakav način jedan uspješan sportaš, reprezentativac i budući trener obratio javnosti iznoseći navode koji se rješavaju unutar četiri zida čime je nanio veliku štetu našem klubu.”

NK Dubrava Tim Kabel

Ostale vijesti...