Dubravaši drugi na Memorijalnom turniru u Ruščici…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel osvojili su drug mjesto na 30.Memorijalnom turniru ”Zvonko Mikolčević” kojem je tradicionalno i ove godine bio domaćin NK Posavac iz Ruščice pokraj Slavonskog Broda. Dubravaši su u svom trećem uzastopnom sudjelovanju stigli do finala nakon pobjede protiv trećeligaša HNK Vukovar 1991 1-0 pogotkom Muhameda Alghoula u 90.minuti. U finalnom susretu protiv Cibalie bilo je 0-0 nakon 90 minuta, a udarcima s 11 metara slavila je momčad iz Vinkovaca. Trener Dubrave Tim Kabel Danijel Pranjić na ovom turniru pružio je priliku 22-ici igrača i momčad polako dobila okvire na novu sezonu koja će startati 14.kolovoza. Na turniru zbog ozljeda nije bilo Ameta Korce, Martina Musulina i Tina Ljubanovića.