Mini poraz u drugoj pripremnoj utakmici…

U drugoj pripremnoj utakmici nogometaši Dubrave Tim Kabel su gostovali kod druge momčadi Dinama i doživjeli poraz 2-1. Bila je to sadržajna utakmica u kojoj je trener Danijel Pranjić raspodijelio minutažu na dvije momčadi, a zbog ozljeda nije bilo Tina Ljubanovića i Martina Musulina.

Dinamo je poveo u 8.minuti preko Gyamfia, a početkom drugog dijela prednost je udvostručio Kim. Lijepu akciju i ubačaj Ninčevića u gol je pretvorio Kiš u 64.minuti. Imali su Dubravaši još nekoliko lijepih akcija i prilika u drugom dijelu, ali je rezultat ostao nepromenjen

”Bio je ovo puno bolji nastup nego protiv Varaždina, ali u toj prvoj utakmici i nisam ništa puno očekivao jer su igrale tri momčadi po trideset miniuta i jako je malo bilo vremena za nešto uigrati. Bilo je dosta igrača na probi kojima smo morali dati šansu. Danas je bilo puno bolje. Šteta rezultata jer mislim da smo bili bolji na terenu, pogotovo drugo poluvrijeme kada smo imali konkretnije prilike. Ali rezultat u pripremnom razdoblju toliko nije bitan. Meni je najbitnija prva utakmica protiv Rudeša i za to se pripremamo. Za sada sve ide onako kako smo zamislili uz manje ili više problema. Kada vidim cijelu sliku današnje utakmice mislim da možemo biti zadovoljni”..kazao je trener Danijel Pranjić kojem se u stručnom stožeru priključio i Igor Musa, nekadašnji igrač Rijeke, Hajduka, Zrinjskog, Hrv.dragovoljca, Slaven Belupa. .” Drago mi je da nam se pridružio Igor Musa koji ima odlično oko i vidi dosta toga na terenu što ja neću stići. Super se nadopunjujemo i biti će nam od velike pomoći”.

Dubravaši se vraćaju nastavku priprema na Klaki, a idući vikend (subota, nedjelja) očekuje ih nastup na tradicionalnom turniru ”Zvonko Mikolčević” u Ruščici gdje ih u polufinalu u subotu očekuje trećeligaš HNK Vukovar, a drugi polufinalni par čine Cibalia – Marsonia.

DINAMO II – DUBRAVA TIM KABEL  2:1  (1:0)

Dinamo II: Horkaš – Gyamfi, Milić, Braun, Leovac – Duvnjak, Vasilj; Šaranić, Baturina, Crnac – Barišić (Čavlina – Mamić, Katinić, Kozina, Kim H. – Kim G., Tomek; Vukotić, Chernyak, Rukavina – Peña) . Trener: Igor Cvitanović
Dubrava Tim Kabel: Ilinčić – Cerovec, Korça, Domić, Musa – Tomić, Alghoul; Marton, Klajdi, Camillo – Ibishi (Veriga – Aščić, Braun, Maglica, Markić – Kapitanović, Čolić, Turanjanin, Vajdovčić – Kiš, Ninčević) Trener: Danijel Pranjić