Vinkovčani jednim pogotkom do tri boda…

U 30.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su doživjeli domaći poraz od Cibalie iz Vinkovaca. Bilo je 1-0 za goste koji su do tri boda stigli pogotkom Tomislava Baltića iz 56.minute. Susret igran po kišovitom vremenu nije ponudio puno prilika, a Dubravaši su najbolju imali u 7.minuti kada je udarac Kristijana Jurića sa 16 metara završio pokraj vratnice.

”Teška utakmica po teškom terenu. Protivnik dobar, a mi se nakon korektnog prvog poluvremena nismo najbolje snašli u drugom poluvremenu kada je teren bio puno teži. Cibalia je u drugom poluvremenu kao fizički jača i borbenija momčad zasluženo stigla do pobjede.”..kazao je trener Darko Šantek

”Čestitamo Cibaliji na zasluženoj pobjedi po teškom vremenu i terenu. Svaku pogrešku nam protivnik kazni i moramo biti pametniji ako želimo pobjediti”..dodao je vratar i kapetan Dubravaša Mario Mustapić koji se sada moraju okrenuti srijedi kada u Kustošiji dočekuju Croatiu iz Zmijavaca.

Treba reći da Dubravaši u ovom susretu nisu mogli računati na Tomislava Srbljinovića, te Marina Mudražiju, Muhameda Alghoula i Tina Džaferovića.

DUBRAVA TIM KABEL – CIBALIA   0-1  (0-0)

Stadion NK Kustošija. Sudac: F.Meglić (Krapinske Toplice)
Strijelci: 0-1 Baltić (56)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Jurić (od 69’Jung), Cerovec, Marton (od 83’Pablo), Fruk (od 69’Kauzlarić), Boršić, Fintić, Šugić (od 69’Dučkić), Maglica, Korca, Ibiši (od 88’Domgjonaj).
CIBALIA: Slukić, Knežević (od 30’Jajalo), Baltić, Stanić, Ciprić, Jazvić, Bubnjar (od 81’Pavlak), Perić Komšić (od 34’Galić), Crnov (od 81’Karabatić), Oršolić, Nikolić (od 46’Išasegi).