Završnica kobna i u Rudešu…

U zanimljivom susretu 29.kola 2.HNL Rudeš je na svom terenu slavio protiv Dubrave Tim Kabel 2-1. Kao i u posljednjoj utakmici protiv Solina poraz je Dubravaše stigao u samoj završnici kada je Ivan Durdov u 86.minuti iskoristio ubačaj s desne strane i svladao Maria Mustapića.

Rudeš je poveo u 39.minuti kada je Besart Abdurahimi pobjegao obrani Dubrave Tim Kabel i doveo domaćine u prednost. Dubrava Tim Kabel je odlično otvorila drugo poluvrijeme, a rezultat toga je stigao u 52.minuti kada je Matija Fintić iz slobodnog udarca lijepo pogodio za 1-1. Nakon toga punih pola sata sijevale su akcije s jedne i druge strane, ali se mreže nisu tresle do spomenute 86.minute. Treba reći da su Dubravaši u tom periodu pokušavali preko Fintića, Šugića, Jurića i Fruka, ali nisu našli put do mreže Matije Bručija.

”Bila je otvorena utakmica i s jedne i druge strane. Mogli smo i mi slaviti. Nažalost utakmica je otišla na njihovu stranu. Čestitam svojim suigračima na borbenosti i zalaganju cijelu utakmicu i naravno Rudešu na pobjedi”…kazao je nakon susreta Matija Fintić.

RUDEŠ – DUBRAVA TIM KABEL   2-1  (1-0)

Strijelci: 1-0 Abdurahimi (39), 1-1 Fintić (52), 2-1 Durdov (86)

RUDEŠ: Bruči, Franić, M.Ćosić, Kolega (od 79’Andačić), R.Ćosić, Brajković, Šarić (od 79’Jalinous), Abdurahimi (od 89’Jergović), Muić, Jelavić (od 63’Durdov), Grgić.Trener: A.Šušnić
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Jurić (od 75’Jung), Cerovec, Fruk (od 86’Domgjonaj), Boršić, Dučkić, Srbljinović, Fintić, Šugić (od 75’Čolić), Korca, Ibiši (od 83’Ivanović). Trener: D.Šantek

”Utakmica je bila vrlo sadržajna. Bolje smo otvorili drugo poluvrijeme i imali svoje situacije koje nažalost nismo iskoristili. U načelu nismo bili zadovoljni s bodom jer smo htjeli uzeti sva tri, a ne se zatvarati. Dečkima nemam što prigovoriti jer smo bili u nekim našim problemima u smislu ozljeda i nekih drugih stvari. Žao nam je što smo i u ovoj završnici primili pogodak, ali svaka škola se plaća”…slikovito je opisao susret trener Darko Šantek.

Dubrava Tim Kabel sezonu nastavlja idućeg petka kada će u Kustošiji ugostiti Cibaliu.