Ibiši s dva pogotka rješio susjedski derbi…

Sjajnu utakmicu 27.kola 2.HNL odigrali su Sesvete i Dubrava Tim Kabel. Slavili su Dubravaši 2-1, a svi golovi pali su u posljednjih nekoliko minuta. Prvo je u 86.minuti Džemal Ibishi koji je zamjenio Tonija Fruka u 65.minuti prvi puta svladao vratara Sesveta Farisa Krkalića koji je zaustavio udarac Marina Mudražije ali ne i Ibishia. Sesvećani su izjednačili nakon samo tridesetak sekundi kada je Luka Kožić bio najspretiji na jednu ubačenu loptu. Ipak u 90.minuti Ibishi je asistenciju Matije Fintića iz drugog pokušaja pretvorio u pogodak.

Dramatično je bilo u prvom poluvremenu kada su Sesvećani prvo u 43.minuti promašili kazneni udarac jer je sjajno Mario Mustapić pročitao domaćeg kapetana Ivana Mikulića, a nedugo zatim je Malekinušić pogodio vratnicu.

SESVETE – DUBRAVA TIM KABEL  1-2  (0-0)

Sesvete: Krkalić, Sabljo, Komorski, Zenko, Sunagić (od 77’Vujanić), Kožić, Geljić (Od 77’Topić), Mikulić, Malekinušić (od 77’Bošković), Brigić, Montano.
Dubrava Tim Kabel: Mutapić, Jurić (od 83’Čolić), Cerovec, Alghoul (Od 74’Šugić), Mudražija, Fruk (Od 65’Ibishi), Boršić, Dučkić, Srbljinović, Fintić, Maglica.

Druga uzastopna pobjeda Dubravaša koja ih je dovela na šesto mjesto, a već u subotu od 14.55 u Kustošiji dočekuju Solin uz izravan prijenos na HNTV.