Korca i Marton kreirali preokret za tri boda…

U 26.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je kao domaćin u Kustošiji slavila protiv druge momčadi Hajduka 2-1. Sve zanimljivo događalo se u drugom poluvremenu, a Dubravaši su izveli preokret i u samo deset minuta golovima Ameta Korce i Borne Martona stigli do vrijedne pobjede.

DUBRAVA TIM KABEL – HAJDUK II     2:1  (0:0)

Strijelci: 0-1 Blagaić (53), 1-1 Korca (60), 2-1 Marton (70)

Dubrava Tim Kabel: Mustapić, Cerovec, Marton (od 74’Kauzlarić), Mudražija (od 63’Ibiši), Fruk (od 85’Ivanović), Boršić, Srbljinović, Fintić (od 74’Jurić), Šugić (od 63’Alghoul), Korca, Maglica. Trener: D.Šantek
Hajduk II: Sentić, Bekavac, Barišić, Ševelj, Šarić (od 80’Bajić), Čuić (od 80’Jurica), Muratović (od 66’Tolaj), Blagaić, Ćalušić, Škaričić (od 38’Mikulić), Lauš (od 66’Chinedu). Trener: G.Sablić

U prvom dijelu gosti su imali najbolju priliku kada je u 31.minuti udarac Jakova Blagaića sjajno zaustavio Mario Mustapić. Za Dubravaše su pokušavali Vinko Cerovec i Marin Mudražija. U nastavku smo vidjeli pogotke. Splićani su poveli u 53’minuti kada je Blagaić pobjegao obrani Dubravaša i svladao Mustapića, a Dubrava Tim Kabel je izjednačila deset minuta kasnije kada je na ubačaj Matije Fintića sjajno glavom pogodio Amet Korca. Pogodak vrijedan tri boda nakon solo akcije dijelo je Borne Martona.

Dubrava Tim Kabel je stigla do svoje desete pobjede i uz šest remija ima ukupono 36 bodova uoči posljednjih osam kola. Već u srijedu, 21.travnja Dubravaši gostuju kod Sesveta.

Završnica kobna i u Rudešu…

U zanimljivom susretu 29.kola 2.HNL Rudeš je na svom terenu slavio protiv Dubrave Tim Kabel 2-1. Kao i u posljednjoj utakmici protiv Solina poraz je