Poraz od Jaruna u četvrtfinalu Kupa ZNS-a…

U četvrtfinalu Kupa ZNS-a nogometaši Dubrave Tim Kabel su kao gosti na Grana Klaki poraženi od drugoplasirane momčadi 3.HNL Središte NK Jarun s 2-1. Trener Darko Šantek dao je priliku igračima koji nisu igrali u Bijelom Brdu ili su imali manju minutažu. Jarun je poveo u 13.minuti preko Petra Radoša. Dubravaši su izjednačili u 26.minuti kada je nakon slobodnog udarca Muhameda Alghoula u kaznenom prostoru Jaruna najprisebniji bio Marko Ivanović. Pobjedonosni pogodak za Jarun postigao je Bruno Špišić u 61.minuti.

JARUN – DUBRAVA TIM KABEL   2-1  (1-1)

Jarun: Gugec, Vrdoljak (od 46’Blaževski), Ćerdić, Radoš (od 80’Tolić), Čičković (od 66’Baraban), Vrbanić, Proleta, Vragolović, Mislimi (od 66’Diarrassouba), Ačkar (od 66’Jugović), Špišić.
Dubrava Tim Kabel: Mustapić, Čolić, Marton (od 46’Jurić), Jung (od 61’Srbljinović), Pablo Rodriguez, Alghoul, Ivanović (od 61’Šugić), Boršić, Džaferović, Ibiši (od 76’Vavra), Domgjonaj (od 46’Dalipi).

Dubrava Tim Kabel se sada okreće 2.HNL gdje u petak u Kustošiji dočekuje drugu momčad Hajduka