Poraz u Bijelom Brdu…

U 25.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su doživjeli poraz 2-0 na gostovanju kod drugoplasiranog BSK-a u Bijelom Brdu. U utakmici s dosta prigoda na obje strane domaćini su svoje šanse iskoristili, a Dubravaši unatoč nekoliko dobrih prilika posebno u prvih pola sata nisu uspijeli doći do pozitivnog rezultata.

Dubravaši su dobro otvorili utakmicu i do vodećeg pogotka BSK-a u pet navrata zaprijetili vratima domaćina ali pokušaji Martona, Fruka, Fintića, Srbljinovića i Mudražije nisu našli put do mreže vratara Đilasa. Najbolji strijelac lige Marko Dabro je u 30.minuti pogodio stativu, a minutu kasnije imao još jednu priliku pred vratima Dubravaša. BSK je poveo u 36.minuti kada je ubačaj Brune Župana iskoristio Bojan Gvozdenović.

Na startu drugog dijela trener Darko Šantek u igru je uveo Kristijana Jurića i Džemala Ibišia, a nakon dvije prilike domaćina u 63’minuti je Jurić zagrijao dlanove domaćeg vratara. Nekoliko minuta kasnije opet je na sceni Jurić, ali vratar Đilas uspijeva izbaciti loptu u korner. Pokušao je i Matija Fiolić u 87’minuti ali je i taj udarac završio u naručju domaćeg vratara. U sudačkoj nadoknadi je Ivan Mihaljević zabio drugi gol za BSK.

BSK – DUBRAVA TIM KABEL  2:0  (1:0)

Bijelo Brdo. Stadion NK BSK. Bez gledatelja.
Sudac: I.Marić (Sisak)
Strijelci: 1-0 Gvozdenović (36), 2-0 I.Mihaljević (90)

BSK: Đilas, Majtanić, Gbane (od 88’Gavrić), Gvozdenović (od 88’Aleksić), Dabro, Dalić, Župan (od 89’L.Mihaljević), Selbol (od 67′ Vrdoljak), Ilić (od 69’I.Mihaljević), Periša, Mišić. Trener: T.Steinbruckner
DUBRAVA TIM KABEL: Cyprian, Cerovec (od 81’Ljubanović), Marton (od 46’Ibiši), Mudražija, Fruk, Srbljinović (od 58’Alghoul), Fintić, Šugić (od 46’Jurić), Džaferović, Korca, Maglica. Trener: D.Šantek

Dubravaši već u utorak imaju novi ispit kada će kao gosti na Grana Klaki igrati protiv trećeligaša Jaruna susret četvrtfinala Kupa ZNS-a.

Završnica kobna i u Rudešu…

U zanimljivom susretu 29.kola 2.HNL Rudeš je na svom terenu slavio protiv Dubrave Tim Kabel 2-1. Kao i u posljednjoj utakmici protiv Solina poraz je