Šantek ”Moramo biti bolji u završnici utakmice”…

Pobjedom nad Dinamom II 3-1 debitirao je Darko Šantek kao povratnik na klupu seniorske momčadi Dubrave Tim Kabel. Unatoč pobjedi i sjajnom Toniju Fruku, te vrataru Cyprianu Idami imao je zamjerki na završnicu susreta gdje je kao i u prethodnim utakmicama uslijedio pad na čemu će trebati posebno raditi.

”Iako smo neposredno uoči utakmice ostali bez prvog vratara Maria Mustapića to me nije nimalo uzdrmalo. Žao mi je bilo što nije mogao igrati ni Ibishi koji je bio u svim mojim koncepcijama kroz tjedan. Pripremali smo se za njihov presing gdje nas je sjajno držao vratar Idama, a imali smo problema i na lijevoj strani gdje smo morali brzo mijenjati. Na poluvremenu smo napravili još dvije izmjene i nemogu reći da nije nezaslužena naša pobjeda. Ovo je po meni najbolja utakmica Dinama II ove sezone koliko ja pratim. Danas su bili puno agresivniji nego mi i to samo hvali našu dobru igru”…kaže Šantek koji je naglasio i probleme koje nije skrivao

”Bio sam uz ekipu cijelo vrijeme i mogu reći da smo imali i rezultat, ali nismo spojili dobru utakmicu. Ovih šest prethodnih kola mi smo imali dva dobra poluvremena, a danas smo nakon lošijeg ulaska igrali bolje. Očito je da moramo pojačati treninge jer u završnici padamo i golove koje smo primali u sudačkom vremenu su posljedica i toga”.

Poraz u Bijelom Brdu…

U 25.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su doživjeli poraz 2-0 na gostovanju kod drugoplasiranog BSK-a u Bijelom Brdu. U utakmici s dosta prigoda na