Toni Fruk torpedirao drugu momčad Dinama…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel u 24.kolu 2.HNL upisali su devetu ovosezonsku pobjedu. U Kustošiji su kao domaćini slavili protiv druge momčadi Dinama 3-1 u utakmici koju je obilježio trostruki strijelac Toni Fruk, a nakon njega i vratar Cyprian Idama koji je zamjenio bolesnog Maria Mustapića i briljirao posebno u prvih pola sata kada je mlada momčad Dinama imala nekoliko prilika.

Do prvog pogotka Dubrave Tim Kabel sjajno je u nekoliko navrata reagirao vratar Idama koji je skidao udarce Dinama II, a tu prije svega izdvajamo pokušaje Ivana Šaranića i Martina Baturine. Dubravaši su poveli u 34.minuti kada je ubačaj Matije Fintića iz kornera u mrežu pospremio Fruk. U nastavku je splasnula agresivnost Dinama II, a potez utakmice izveo je Fruk u 59.minuti kada je na ubačaj Vinka Cerovca sjajno škaricama pogodio mrežu Nikole Čavline. Samo četiri minute kasnije Fruk je najprisebniji u kaznenom prostoru gostiju za svoj treći pogodak. Dinamo je smanjio u 74.minuti preko Tomislava Krizmanića, a u završnici pokušavao utakmicu učiniti neizvjesnom, ali njihove pokušaje danas sjajni Idama je neutralizirao.

”Meni je jako drago da smo mi odigrali dobru utakmicu, a naravno kad postigneš tri gola onda je još ljepše. Najvažnija su tri boda koja smo osvojili nakon posljednje dvije utakmice gdje smo trebali uzeti svih šest bodova. Vratili smo se na pobjedničke staze i nadamo se nastavku dobrih igara i rezultata”..kazao je Fruk nakon susreta koji nije zaboravio spomenuti sjajnog Idamu.

DUBRAVA TIM KABEL – DINAMO II   3-1 (1-0)

Strijelci: 1-o Fruk (34), 2-0 Fruk (59), 3-0 Fruk (63), 3-1 Krizmanić (74)

DUBRAVA TIM KABEL: Idama, Musa (od 30’Džaferović), Cerovec, Kauzlarić (od 46’Jurić), Mudražija, Fruk (od 84’Domgjonaj), Boršić, Srbljinović, Fintić (od 70’Alghoul), Šugić (od 46’Maglica), Korca.
DINAMO II: Čavlina – Jelenić (60′ Daničić), Milić, de Haas, Hrvoj – Crnčević – Šaranić (72′ Turčin), Svržnjak (60′ Vasilj), T. Duvnjak (60′ T. Krizmanić), Baturina (72′ Barišić) – Mijić

Dubrava Tim Kabel u 25.kolu u nedjelju 11.travnja gostuje u Bijelom Brdu kod drugoplasiranog BSK-a.