Dubravaši gostovali u Koprivnici…

Prijateljski susret u Koprivnici danas s odigrali prvoligaš Slaven Belupo i Dubrava Tim Kabel. Slavili su domaćini 1-0 pogotkom iz slobodnog udarca u 35.minuti kada je lijepo pogodio Luka Liklin. Dubravaši su imali svoje prilike preko Fintića, Ibishia i Pabla Rodrigueza, a trene Alen Šušnić koristio je 22 igrača koji su i bili u zapisniku. Nije bilo Ameta Korce koji se nalazi na pripremama mlade reprezentacije Albanije,te ozlijeđenih Tina Ljubanovića i Mirka Šugića.. Veseli povratak Frane Maglice nakon ozljede.

Nakon dva dana odmora Dubravaši u ponedjeljak nastavljaju pripreme za nastavak sezone i domaći susret protiv Dinama II (2.travnja).

”Jedna odlična utakmica i provjera za nas. Moram reći da smo se dobro suprostavili i taktički odlično odigrali protiv Slaven Belupa koji je imao veliki broj standardnih igrača i u prvom i u drugom poluvremenu. Naravno da je to plod rada jer smo baš jučer imali malu teoriju vezanu za zonu koja nam nije dobro izgledala protiv Kustošije i Opatije, a danas smo protiv Belupa odlično odigrali u tom dijelu i bili ravnopravni suparnik. Nažalost primili smo gol iz slobodnog udarca, ali to je kvaliteta prvoligaških igrača. Danas rezultat nije bio bitan, a i drugo poluvrijeme kada su ušli igrači koji manje igraju dobro su se suprostavili i odlično odigrali. Čestitam svojim igračima na odličnoj predstavi”..kazao je nakon susreta trener Alen Šušnić.

SLAVEN BELUPO – DUBRAVA TIM KABEL   1-0  (1-0)

Slaven Belupo: Čović, Kim Hyunwoo, Turanjanin, Goda, Etoundi, Prce, Liklin, Kim Ghynyeong, Apau, Bogojević, Delić (Filipović, Krstanović, Mađarić, Vuić, Paracki, Gamara, Marjanović, Ganžulić, Tomić, Perić). Trener: T.Stipić
Dubrava Tim Kabel: Mustapić, Musa, Cerovec, Alghoul, Mudražija, Fruk, Boršić, Srbljinović, Fintić, Džaferović, Ibishi (Idama, Jurić, Čolić, Kauzlarić, Pablo, Dučkić, Naglić, Domić, Maglica, Jung, Domgjonaj). Trener: A.Šušnić