Šokantan poraz na Kantridi…

U 23.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su kao gosti u Rijeci poraženi od Opatije 2-1. Dubravaši su poveli su 55.minuti kada je pogrešno dodavanje vratara Opatije Vanje Iveše u pogodak pretvorio Matija Fintić. Domaćini su do preokreta došli iz kaznenih udaraca u 89. i 99.minuti kada je situacije u kaznenom prostoru Dubravaša sudac Marko Dergez iz Đurđevca procijenio kao najstrože kazne, a precizni su bili Marko Bjelanović i Antonio Pejanović. Kod dosuđenog kaznenog udarca iz igre je morao Marijo Dučkić zbog dva žuta kartona.

OPATIJA – DUBRAVA TIM KABEL  2-1  (0-0)

Rijeka: Stadion Kantrida. Bez gledatelja.
Sudac: M.Dergez (Đurđevac)

Strijelci: 0-1 Fintić (55), 1-1 Bjelanović (89), 2-1 Pejanović (99)

OPATIJA: Iveša, Jukičić, Pintarić (od 46’Fumić), Glavaš (od 76’Junuzović), Bogolin (od 80’Rudan), Maloku, Pejanović, Bilobrk (od 46’Bjelanović), Furijan (od 58’Lucić), Bertoša, Kukoč.
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Jurić (Od 63’Kauzlarić), Cerovec, Mudražija, Fruk (Od 85.Ibishi), Boršić, Dučkić, Srbljinović (od 85’Džaferović), Fintić, Šugić (od 63′ Alghoul), Korca.

Sada slijedi reprezentativna pauza, a nastavak sezone je u petak 2.travnja kada će Dubravaši u Kustošiji ugostiti drugu momčad Dinama.