Fintić ”U Dugopolju smo naučili neke stvari, popravni protiv Međimurja”…

Nakon subotnjeg poraza u Dugopolju nogometaši Dubrave Tim Kabel vratili su se treninzima i pripremi za petak (15.00h – uživo na Dubrava TV) kada će u Kustošiji ugostiti Međimurje iz Čakovca

”Nismo se uspijeli dolje nametnuti kroz drugačiji sustav igre koji smo igrali u prvom poluvremenu. Teško se nakon nekoliko treninga prebaciti na sustav u kojem smo počeli utakmicu jer smo ipak kroz pripreme cijelo vrijeme igrali 4-2-3-1. Napravili smo nekoliko grešaka i ekipa kao što je Dugopolje to je kaznila. Mislim da smo i u tom porazu naučili neke stvari”..kaže Matija Fintić najavljujući susret s Međimurjem

”Nakon poraza u Dugopolju sigurno da idemo na pobjedu i određeni popravni ispit. Međimurje nije najbolje krenulo u nastavak sezone i sigurno da mogu niti nezgodni i dati nam neki ”Lucky Punch” kako se veli. Ipak mislim da imamo veću kvalitetu i da ćemo uz nadam se puno bolji teren nego prije dva tjedna upisati pobjedu”.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac20107337
Dugopolje19105435
Opatija2097434
Croatia Zmijavci20103733
BSK - Bijelo Brdo20710331
Rudeš2087531
Kustošija1979330
Osijek II2077528
Sesvete2084828
Orijent 19192075826
Dubrava Tim Kabel2075826
Cibalia1974825
Međimurje2066824
Hajduk II1964922
Inter Zaprešić20551020
Solin20461018
Junak2047917
Dinamo II20441216

Ostale vijesti...