Poraz u Dugopolju…

U 19.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel su kao gosti poraženi u Dugopolju 3-1. Domaćini su poveli u 31.minuti kada je pogodio Jakov Bašić nakon asistencije Michaela Šege. U nastavku u samo dvije minute Dugopolje postiže još dva pogotka i rješava pitanje pobjednika. Prvo je u 51.minuti Mustapić srušio Krištu, a Čerina pogodio s 11 metara. Nakon toga i Šego se upisuje u strijelce nakon asistencije Krekovića. U 60.minuti tračak nade za Dubravaše kada je u kaznenom prostoru srušen Marin Mudražija koji je i realizirao kazneni udarac.

”U prvom poluvremenu kroz jedan novi sustav 3-4-1-2 nismo ih uspjeli iznenaditi. U drugom dijelu smo se vratili u naš sustav 4-2-3-1 koji mi igramo i u kojem izgledamo dobro. Malo smo se stabilizirali i dignuli, ali prekasno jer smo bili u zaostatku od tri gola. Primili smo golove na njihovu individualnu kvalitetu. Sama pobjeda Dugopolja govori dovoljno o njihovoj kvaliteti jer u zadnjih deset utakmica imaju devet pobjeda i jedan su od najozbiljnijih kandidata za ulazak u 1.HNL. Čestitam im na pobjedi”..kazao je trener Alen Šušnić.

Dubravaši se sada okreću 20.kolu kada će u petak, 26.veljače u Kustošiji ugostiti Međimurje (15.00)

DUGOPOLJE – DUBRAVA TIM KABEL  3-1 (1-0)

Strijelci: 1:0 J. Bašić (31.), 2:0 Čerina (51., 11 m), 3:0 Šego (53.), 3:1 Mudražija (60., 11 m).

DUGOPOLJE: Silić, Krišto, Čerina, Markota (od 72. Comvalius), Šego (od 61. Kordić), Kreković, Rubić (od 61. Dadić), Brković (od 61. Javorčić), J. Bašić (od 88. Rakić), Balić, Karabatić.
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Musa (od 46. Kauzlarić), Cerovec, Mudražija (od 90. Marton), Fruk (od 71. Ibiši), Boršić, Srbljinović (od 61. Jurić), Fintić (od 71. Alghoul), Šugić, Džaferović, Ljubanović.