Džaferović ”U Dugopolje po rezultat koji nas vodi prema vrhu tablice”…

Nakon pobjede protiv Junaka na startu drugog dijela sezone nogoometaši Dubrave Tim Kabel okreću se suboti kada ih očekuje gostovanje u Dugopolju. Biti će pravi ispit za momčad Alena Šušnića jer ih očekuje ambiciozni domaćin koji gaji ambicije za ulaskom u 1.HNL.

”Super smo startali i jako je bilo važno da nastavak sezone otvorimo pobjedom. Prvo poluvrijeme smo pokazali da smo puno bolji i trebali smo zabiti još poneki pogodak. Poslije smo na teškom terenu mali stali i zadržali prednost za važna tri boda”..kaže Tin Džaferović koji je protiv Sinjana odigrao drugih 45.minuta zamjenivši Ameta Korcu koji će propustiti i susret u Dugopolju zbog tri žuta kartona.

”Dugopolje je po meni prvi kandidat za ulazak u 1.HNL. Doveli su dosta kvalitetnih igrača i baš su prvoligaška momčad. Idemo dolje odigrati hrabro i tražiti dobar rezultat koji bi nas odveo prema vrhu tablice.”…zaključio je Džaferović.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac20107337
Dugopolje19105435
Opatija2097434
Croatia Zmijavci20103733
BSK - Bijelo Brdo20710331
Rudeš2087531
Kustošija1979330
Osijek II2077528
Sesvete2084828
Orijent 19192075826
Dubrava Tim Kabel2075826
Cibalia1974825
Međimurje2066824
Hajduk II1964922
Inter Zaprešić20551020
Solin20461018
Junak2047917
Dinamo II20441216

Ostale vijesti...