Dubravaši pobjedom otvorili nastavak sezone…

Dubrava Tim Kabel je na otvaranju drugog dijela sezone kao domaćin u Kustošiji slavila protiv Junaka 3-1 i tako i drugi puta ove sezone bila bolja od Sinjana. Presudilo je prvo poluvrijeme u kojem je sastav Alena Šušnića postigao dva pogotka te propustio još nekoliko izglednih prilika.

Odlično otvaranje Dubravaša koji se već u prvim minutama preko Fruka i Srbljinovića mogli povesti, a pogodak je stigao u 23.minuti kada je nakon kombinacije iz kornera i dodavanja Antonia Boršića lijepo pogodio Tomislav Srbljinović. Sedam minuta kasnije Marin Mudražija je krenuo prema golu Junaka i nesebično asistirao Renatu Kauzlariću za drugi pogodak. Mogli su Dubravaši u prvom dijelu postići još poneki pogodak.

DUBRAVA TIM KABEL – JUNAK  3-1  (2-0)

Stadion NK Kustošija.
Sudac: M.Rožman (Rijeka)

STRIJELCI: 1-0 Srbljinović (23), 2-0 Kauzlarić (30), 3-0 Alghoul (84), 3-1 Bašić – Šiško (87)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Cerovec, Kauzlarić (od 70’Jurić), Mudražija (od 90’Domgjonaj), Fruk, Boršić, Srbljinović (od 87’Ivanović), Fintić (od 70’Alghoul), Šugić, Ljubanović, Korca (od 46’Džaferović)
JUNAK: Runje, Vuković, Bašić – Šiško, Barać, Mihovilović, Seo (od 46’Maganić), Manenica, Bilić (od 79’Vuleta), Jandrek (od 46’Vardić), Botica (od 72’Fuštin), Mastelić (od 90’Vučković).

Gosti su u 54.minuti imali dobru priliku, ali je Tin Džaferović uspio izbaciti loptu s gol linije. Igrao je Junak puno bolje u drugom dijelu, a Dubravaši su u 76.minuti mogli i do trećeg pogotka ali se Toni Fruk nije najbolje snašao u izglednoj prilici.Ipak u 84.minuti nakon kornera Kristijana Jurića najviši u skoku je bio Muhamed Alghoul. Do kraja su gosti postigli počasni pogodak preko Petra Bašića – Šiška.

Sljedećeg vikenda Dubravaše očekuje gostovanje u Dugopolju.

U petak gostovanje kod Intera…

U 21.kolu 2.HNL nogometaše Dubrave Tim Kabel u petak (15.30) očekuje gostovanje u Zaprešiću kod domaćeg Intera. S povratnikom nakon odrađenih kartona Tomislavom Srbljinovićem momčad