Dubravaši nastavak niza traže u Zmijavcima…

Dva tjedna nakon posljednje utakmice i pobjede u Vinkovcima nogometaši Dubrave Tim Kabel putuju na drugo uzastopno gostovanje u Zmijavce kod domaće Croatie u 14.kolu 2.HNL. U susret koji se igra u nedjelju od 13.30 momčad trenera Alena Šušnića ulazi oslabljena bez kartoniranih Marina Mudražije i Tomislava Srbljinovića, te ozlijeđenih Muhameda Alghoula, Mihaela Kelemena, Marka Ivanovića, Renata Kauzlarića i vratara Cypriana Idame.

”Nakon ovog pozitivnog niza nismo poletjeli već smo čvrsto na zemlji gledavši ispred sebe prvog sljedećeg suparnika. U nogometu odlučuju mali detalji. Mi smo ova dva tjedna iskoristili za naporan rad i s velikim samopouzdanjem idemo u Zmijavce po tri boda.” kaže trener Šušnić koji je sa svojim igračima detaljno analizirao nedjeljnog suparnika

”Kao i za sve dosadašnje suparnike i za njih smo se pokušali najbolje pripremiti. Jedna kolektivno dobra ekipa koja želi igrati i nadigravati se s dosta kombinatorike. Todorić kao kapetan dosta mijenja pozicije i igraju s krilima koji napadaju sa suprotnom nogom. Izdvojio bi Vukoju i Begića koji su odlični individualci, a pogotovo Begić gdje dosta akcija polazi od njega i on nalazi odlična rješenja. Naša želja je da probamo nametnuti naš stil igre iako ćemo se u jednom segmentu utakmice morati ravnati i po njima. Što se tiče izostanaka sigurno da će nam faliti igrači koji nedostaju, ali imamo širinu tako da možemo kombinirati i tražiti najbolja rješenja.”

Jedan od igrača koji se sjajnio uklopio po dolasku u Dubravu svakako je desni bočni Dominik Perković ”Zmijavci su uvijek neugodno gostovanje. U dobroj smo pozitivnoj seriji i imamo svoj plan, a on je da i u ovoj utakmici tražimo pozitivan rezultat. Ono što smo ih gledali prije ove utakmice je činjenica da teže igri i vole igrati, ali naravno kao i svaka momčad imaju svoje mane koje mi kroz našu napadačku igru želimo iskoristiti. I ova pauza nam je dobro došla jer smo se mogli dobro odmoriti, ali i pripremiti za ovaj posljednji val od četiri utakmice koje nas očekuju do kraja godine”.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1475226
Osijek II1365223
Opatija1264222
Međimurje1364322
Sesvete1361619
BSK - Bijelo Brdo1347219
Dubrava Tim Kabel1354419
Kustošija1346318
Dugopolje1152417
Cibalia1352617
Inter Zaprešić1344516
Orijent 19191344516
Croatia Zmijavci1343615
Hajduk II1243515
Rudeš1345415
Dinamo II1233612
Solin1324710
Junak131578

Ostale vijesti...

Juniori u polufinalu kupa…

Juniorska momčad Dubrave Tim Kabel pod vodstvom novog trenera Gorana Granića izborila je polufinale HNK-a, NS Zagreb. U četvrtfinalu Dubravaši su slavili u Zaprešiću kod