Juniori u polufinalu kupa…

Juniorska momčad Dubrave Tim Kabel pod vodstvom novog trenera Gorana Granića izborila je polufinale HNK-a, NS Zagreb. U četvrtfinalu Dubravaši su slavili u Zaprešiću kod Intera nakon izvođenja kaznenih udaraca 8:7. U regularnom dijelu bio je 1:1, a pobjednik se dobio nakon 13 serija udaraca s 11 metara.

Vodeći pogodak za Dubravaše postigao je Petar Petriško u 30.minuti, a domaćini su izjednačili u 68.minuti kada je pogodio Gabriel Stojak.

Nastup u polufinalu uz Dubravu Tim Kabel izborili su Dinamo, Lokomotiva i Gorica.

INTER – DUBRAVA TIM KABEL   1-1 (7-8)

Inter: Janković, Bosec, Toplek (od 54’Pavić), Grozdek, Kovač, Ašanin (od 46’Malota), Krznar (od 46’Stojak), Babić (do 64’Selman), Plehan, Lučak (od 46’Gajski), Vlašić (do 46’Stojak). Trener: T.Bekavac
Dubrava Tim Kabel: Pandža, Dalipi (od 63’Mamić), Vavra, Pobor, Zelić, Markić (od 71’Drnetić), Petriško (od 55’Mikulić), Bogdanović, Barišić, Palić, Maretić.