Iz Vinkovaca kući pjevajući…

Dubrava Tim Kabel je upisala petu ovosezonsku pobjedu u 2.HNL. Na gostovanju u Vinkovcima sastav trenera Alena Šušnića slavio je protiv domaće Cibalie 2-1 i tako nastavio niz neporaženosti u posljednje četiri utakmice.

U prilično miroljubivom prvom poluvremenu treba izdvojiti tek pogodak domaćina u 45.minuti preko Ivana Jajala. Dubravaši su u nastavku dominirali pa su u 56.minuti stigli do izjednačenja. Nakon slobodnog udarca s desne strane kojeg je izveo Matija Fintić sjajno je glavom pogodio Dragan Juranović. Nastavili su Dubravaši pritiskati domaćine pa su šest minuta kasnije nakon jedne oduzete lopte Mirka Šugića i sjajne akcije na dodavanje Kristijana Jurića precizan je bio Marin Mudražija. Tako je Mudražija prekinuo golgeterski post koji traje od kraja kolovoza. Imala je Cibalia priliku da stigne do izjednačenja u 65.minuti kada je s 11 metara neprecizan bio Mate Bajić.

Tako Dubravaši na dvotjednu pauzu odlaze sa 19 osvojenih bodova i na diobi četvrtog mjesta te s puno optimizma dočekuju završne utakmice ove jeseni, a prva je u Zmijavcima kod domaće Croatie 22.studenog.

CIBALIA – DUBRAVA TIM KABEL  1-2  (1-0)

Vinkovci: Stadion HNK Cibalia. Bez gledatelja.
Sudac: Kurtović (Osijek)
Strijelci: 1-0 Jajalo (45), 1-1 Juranović (58), 1-2 Mudražija (65)

CIBALIA: Slukić, Išasegi (od 58’Nikolić), Stanić, Karabatić, Bajić, Galić (od 87’Križanović), Ciprić, Jazvić, Jajalo (od 77’Čoko), Baraban, Oršolić (Od 77’Perić – Komšić)
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Jurić, Perković, Juranović (Od 89’Džaferović), Mudražija (Od 83’Fruk), Boršić, Srbljinović, Fintić (Od 90′ Pablo Rodriguez), Šugić, Ljubanović, Korca.

”Znali smo kakav nas suparnik očekuje na jednom teškom gostovanju. Slijed utakmice je bio takav kakav smo i detektirali. Mislim da smo dobro iskoristili njihove slabosti i mane i bez obzira što su oni bili oslabljeni ovo je bila naša najbolja utakmica otkada sam preuzeo ovu momčad koja je još jedanput pokazala karakter i ja im čestitam na prikazanoj igri’‘..kazao je nakon susreta trener Dubravaša.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac20107337
Dugopolje19105435
Opatija2097434
Croatia Zmijavci20103733
BSK - Bijelo Brdo20710331
Rudeš2087531
Kustošija1979330
Osijek II2077528
Sesvete2084828
Orijent 19192075826
Dubrava Tim Kabel2075826
Cibalia1974825
Međimurje2066824
Hajduk II1964922
Inter Zaprešić20551020
Solin20461018
Junak2047917
Dinamo II20441216

Ostale vijesti...