Iz Vinkovaca kući pjevajući…

Dubrava Tim Kabel je upisala petu ovosezonsku pobjedu u 2.HNL. Na gostovanju u Vinkovcima sastav trenera Alena Šušnića slavio je protiv domaće Cibalie 2-1 i tako nastavio niz neporaženosti u posljednje četiri utakmice.

U prilično miroljubivom prvom poluvremenu treba izdvojiti tek pogodak domaćina u 45.minuti preko Ivana Jajala. Dubravaši su u nastavku dominirali pa su u 56.minuti stigli do izjednačenja. Nakon slobodnog udarca s desne strane kojeg je izveo Matija Fintić sjajno je glavom pogodio Dragan Juranović. Nastavili su Dubravaši pritiskati domaćine pa su šest minuta kasnije nakon jedne oduzete lopte Mirka Šugića i sjajne akcije na dodavanje Kristijana Jurića precizan je bio Marin Mudražija. Tako je Mudražija prekinuo golgeterski post koji traje od kraja kolovoza. Imala je Cibalia priliku da stigne do izjednačenja u 65.minuti kada je s 11 metara neprecizan bio Mate Bajić.

Tako Dubravaši na dvotjednu pauzu odlaze sa 19 osvojenih bodova i na diobi četvrtog mjesta te s puno optimizma dočekuju završne utakmice ove jeseni, a prva je u Zmijavcima kod domaće Croatie 22.studenog.

CIBALIA – DUBRAVA TIM KABEL  1-2  (1-0)

Vinkovci: Stadion HNK Cibalia. Bez gledatelja.
Sudac: Kurtović (Osijek)
Strijelci: 1-0 Jajalo (45), 1-1 Juranović (58), 1-2 Mudražija (65)

CIBALIA: Slukić, Išasegi (od 58’Nikolić), Stanić, Karabatić, Bajić, Galić (od 87’Križanović), Ciprić, Jazvić, Jajalo (od 77’Čoko), Baraban, Oršolić (Od 77’Perić – Komšić)
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Jurić, Perković, Juranović (Od 89’Džaferović), Mudražija (Od 83’Fruk), Boršić, Srbljinović, Fintić (Od 90′ Pablo Rodriguez), Šugić, Ljubanović, Korca.

”Znali smo kakav nas suparnik očekuje na jednom teškom gostovanju. Slijed utakmice je bio takav kakav smo i detektirali. Mislim da smo dobro iskoristili njihove slabosti i mane i bez obzira što su oni bili oslabljeni ovo je bila naša najbolja utakmica otkada sam preuzeo ovu momčad koja je još jedanput pokazala karakter i ja im čestitam na prikazanoj igri’‘..kazao je nakon susreta trener Dubravaša.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1475226
Osijek II1365223
Opatija1264222
Međimurje1364322
Sesvete1361619
BSK - Bijelo Brdo1347219
Dubrava Tim Kabel1354419
Kustošija1346318
Dugopolje1152417
Cibalia1352617
Inter Zaprešić1344516
Orijent 19191344516
Croatia Zmijavci1343615
Hajduk II1243515
Rudeš1345415
Dinamo II1233612
Solin1324710
Junak131578

Ostale vijesti...