Dubravašima slijedi subota u Vinkovcima…

Dubrava Tim Kabel će u 13.kolu 2.HNL u subotu od 13.30 gostovati u Vinkovcima kod Cibalie. Susret klubova koji se nalaze u pozitivnoj seriji jer su Dubravaši u posljednje tri utakmice osvojili sedam bodova, a Cibalia je nakon skromnog početka u posljednjih pet susreta upisala tri pobjede i remi. Samo ih jedan bod dijeli na tablici, a trener Alen Šušnić s dosta optimizma gleda na ovo gostovanje

”Čeka nas teško gostovanje kod čvrste Cibalie koja izrazito igra na rezultat. Prava su natjecateljska momčad, ali naši aduti nisu beznačajni. Dobra je atmosfera i nekako se dižemo iz treninga u trening i iz utakmice u utakmicu. Vjerujemo u nastavak ovog pozitivnog niza, a što se tiče igračkog kadra nećemo moći računati na Alghoula, Cerovca, Kauzlarića i Firmina koji su ozlijeđeni’‘..kazao je Šušnić.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac20107337
Dugopolje19105435
Opatija2097434
Croatia Zmijavci20103733
BSK - Bijelo Brdo20710331
Rudeš2087531
Kustošija1979330
Osijek II2077528
Sesvete2084828
Orijent 19192075826
Dubrava Tim Kabel2075826
Cibalia1974825
Međimurje2066824
Hajduk II1964922
Inter Zaprešić20551020
Solin20461018
Junak2047917
Dinamo II20441216

Ostale vijesti...