Dubravašima slijedi subota u Vinkovcima…

Dubrava Tim Kabel će u 13.kolu 2.HNL u subotu od 13.30 gostovati u Vinkovcima kod Cibalie. Susret klubova koji se nalaze u pozitivnoj seriji jer su Dubravaši u posljednje tri utakmice osvojili sedam bodova, a Cibalia je nakon skromnog početka u posljednjih pet susreta upisala tri pobjede i remi. Samo ih jedan bod dijeli na tablici, a trener Alen Šušnić s dosta optimizma gleda na ovo gostovanje

”Čeka nas teško gostovanje kod čvrste Cibalie koja izrazito igra na rezultat. Prava su natjecateljska momčad, ali naši aduti nisu beznačajni. Dobra je atmosfera i nekako se dižemo iz treninga u trening i iz utakmice u utakmicu. Vjerujemo u nastavak ovog pozitivnog niza, a što se tiče igračkog kadra nećemo moći računati na Alghoula, Cerovca, Kauzlarića i Firmina koji su ozlijeđeni’‘..kazao je Šušnić.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1475226
Osijek II1365223
Opatija1264222
Međimurje1364322
Sesvete1361619
BSK - Bijelo Brdo1347219
Dubrava Tim Kabel1354419
Kustošija1346318
Dugopolje1152417
Cibalia1352617
Inter Zaprešić1344516
Orijent 19191344516
Croatia Zmijavci1343615
Hajduk II1243515
Rudeš1345415
Dinamo II1233612
Solin1324710
Junak131578

Ostale vijesti...