Mudražija ”U svakoj utakmici možemo tražiti tri boda”…

Dubrava Tim Kabel je u seriji od sedam osvojenih bodova u posljednja tri susreta što je drži u samoj sredini tablice. Nakon pobjeda protiv Sesveta i Solinu protekli petak u Kustošiji je osvojen bod sa Rudešom

”Na kraju mogu reći da je realan rezultat jer smo i mi i Rudeš imali svoje šanse. Krenuli smo mi sa prilikom, pa oni sa stativom, pa smo kasnije ja i Dado imali dobre šanse. Težak teren i težak suparnik protiv kojeg smo odigrali jednu dobru i čvrstu utakmicu. Uspijeli smo napraviti par situacija koje smo uvježbavali tokom tjedna na treningu. Mislim da ni ovaj bod nije loš jer smo nastavili jednu pozitivnu seriju. Žalimo za sva tri, ali idemo u Vinkovce pokušati osvojiti sva tri boda”..ističe Marin Mudražija za kojeg vjerujemo da će već u Vinkovcima prekinuti svoj golgeterski post koji traje od kraja kolovoza kada je bio strijelac u remiju kod Međimurja.

Pred Dubravašima je uoči dvotjedne pauze subotnje gostovanje kod Cibalie u Vinkovcima koja je također u jednoj pozitivnoj seriji

”Nakon odličnog početka prvenstva pa jednog crnog niza sada smo opet s dvije pobjede i remijem u dobrom nizu. Sada nas čekaju dva uzastopna gostovanja kod klubova koji su u dobroj formi, ali mislim da smo se sada digli na jedan nivo gdje u svakoj utakmici možemo tražiti tri boda, pa tako i u Vinkovcima”…zaključio je Mudražija

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac20107337
Dugopolje19105435
Opatija2097434
Croatia Zmijavci20103733
BSK - Bijelo Brdo20710331
Rudeš2087531
Kustošija1979330
Osijek II2077528
Sesvete2084828
Orijent 19192075826
Dubrava Tim Kabel2075826
Cibalia1974825
Međimurje2066824
Hajduk II1964922
Inter Zaprešić20551020
Solin20461018
Junak2047917
Dinamo II20441216

Ostale vijesti...