Mudražija ”U svakoj utakmici možemo tražiti tri boda”…

Dubrava Tim Kabel je u seriji od sedam osvojenih bodova u posljednja tri susreta što je drži u samoj sredini tablice. Nakon pobjeda protiv Sesveta i Solinu protekli petak u Kustošiji je osvojen bod sa Rudešom

”Na kraju mogu reći da je realan rezultat jer smo i mi i Rudeš imali svoje šanse. Krenuli smo mi sa prilikom, pa oni sa stativom, pa smo kasnije ja i Dado imali dobre šanse. Težak teren i težak suparnik protiv kojeg smo odigrali jednu dobru i čvrstu utakmicu. Uspijeli smo napraviti par situacija koje smo uvježbavali tokom tjedna na treningu. Mislim da ni ovaj bod nije loš jer smo nastavili jednu pozitivnu seriju. Žalimo za sva tri, ali idemo u Vinkovce pokušati osvojiti sva tri boda”..ističe Marin Mudražija za kojeg vjerujemo da će već u Vinkovcima prekinuti svoj golgeterski post koji traje od kraja kolovoza kada je bio strijelac u remiju kod Međimurja.

Pred Dubravašima je uoči dvotjedne pauze subotnje gostovanje kod Cibalie u Vinkovcima koja je također u jednoj pozitivnoj seriji

”Nakon odličnog početka prvenstva pa jednog crnog niza sada smo opet s dvije pobjede i remijem u dobrom nizu. Sada nas čekaju dva uzastopna gostovanja kod klubova koji su u dobroj formi, ali mislim da smo se sada digli na jedan nivo gdje u svakoj utakmici možemo tražiti tri boda, pa tako i u Vinkovcima”…zaključio je Mudražija

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1475226
Osijek II1365223
Opatija1264222
Međimurje1364322
Sesvete1361619
BSK - Bijelo Brdo1347219
Dubrava Tim Kabel1354419
Kustošija1346318
Dugopolje1152417
Cibalia1352617
Inter Zaprešić1344516
Orijent 19191344516
Croatia Zmijavci1343615
Hajduk II1243515
Rudeš1345415
Dinamo II1233612
Solin1324710
Junak131578

Ostale vijesti...