I protiv Rudeša želimo tri boda…

Nakon dvije uzastopne pobjede u 2.HNL i uspjehu u Kupu ZNS-a gdje su vezali tri uzastopne pobjede u osam dana nogometaši Dubrave Tim Kabel u petak (14.00) u Kustošiji dočekuju Rudeš u 12.kolu 2.HNL. Susret koji će se igrati bez prisustva gledatelja možete pratiti putem Live streama ovdje

Trener Dubravaša Alen Šušnić može biti zadovoljan kako je momčad reagirala u posljednjim utakmicama i krenula prema gornjem domu lige, a susret protiv Rudeša biti će dvoboj klubova koji su vezali nekoliko dobrih rezultata u posljednjim utakmicama

”Rudeš sigurno nije ona momčad s početka sezone. Stigla su im pojačanja, a trener Mario Carević je napravio dobar posao. Organizirana i taktički disciplinirana momčad pojačana Abdurahimijem, Burićem i Šehićem koji imaju prvoligaško i drugo iskustvo. Imaju sličan stil igre kao i mi i očekujem jedno nadigravanje po teškom terenu za kojeg znamo da je mekan. Nama posljednje pobjede i igra daju samopouzdanje da se i u ovom susretu možemo nadati pobjedi”…kazao je Šušnić.

Jedan od onih koji je u svojoj karijeri oblačio i dres Rudeša je branič Antonio Boršić ”S ovih par pojačanja što su doveli u posljednje vrijeme dobili su na kvaliteti i širini, kao što smo i mi dobili to isto dolaskom novih igrača. Sigurno nas očekuje jedna tvrda utakmica s malo pogodaka i po teškom terenu. Mi ćemo pokušati igrati nogomet, a to se posebno odnosi na početak utakmice. Kasnije nije isključeno i da prekid odluči pobjednika. Mi svakako imamo želju nastaviti ovaj uspješan niz”.

U kadar se vraćaju Marić i Alghoul koji su zbog kartona propustili gostovanje u Solinu, a za ovaj susret trener Šušnić neće moći računati na Cerovca, Kelemena i Kauzlarića.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1475226
Osijek II1365223
Opatija1264222
Međimurje1364322
Sesvete1361619
BSK - Bijelo Brdo1347219
Dubrava Tim Kabel1354419
Kustošija1346318
Dugopolje1152417
Cibalia1352617
Inter Zaprešić1344516
Orijent 19191344516
Croatia Zmijavci1343615
Hajduk II1243515
Rudeš1345415
Dinamo II1233612
Solin1324710
Junak131578

Ostale vijesti...