Šušnić ”U Solinu će biti teško, ali kvaliteta je na našoj strani”…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel nakon ručka u petak putuju u Solin gdje ih u subotu s početkom u 15 sati očekuje susret 11.kola 2.HNL. Nakon pobjede nad Sesvetama i kup uspjeha u utorak puni samopouzdanja Dubravaši odlaze na ovo gostovanje gdje su prije točno godinu dana slavili pobjedu 2-0

”Poslije dvije utakmice gdje smo doživjeli šokove u završnici utakmice naravno da je nakon pobjede protiv Sesveta atmosfera još i bolja iako je i prije susreta sa Sesvetama atmosfera bila pozitivna.”..kaže trener Alen Šušnić koji je dolaskom Matije Fintića dobio još jednog kvalitetnog igrača ”S Matijom smo dobili širinu igračkog kadra što će nam znatno olakšati rad. On ima kvalitetu igranja i u 1.HNL. Čeka nas teška utakmica protiv momčadi koja je posljednja i koja se mora vaditi na nama. Imaju i novog trenera Ivana Matića s kojim sam zajedno bio generacija na UEFA Pro i uvjeren sam da će on tu ekipu podići, ali opet se nadam nakon naše utakmice u kojoj sam uvjeren da je kvaliteta na našoj strani i da možemo do sva tri boda.

Trener Šušnić u Solinu neće moći računati na kartonirane Alghoula, Marića i Džaferovića, te ozlijeđene Kauzlarića i Kelemena dok je nastup Ljubanovića još pod upitnikom ”Imamo dosta novih igrača i ova kup utakmica nam je odlično poslužila da ih bolje upoznamo i pripremimo za ono što dolazi. Novi igrači će nam biti odlična pojačanja..”zaključio je Šušnić.

 

 

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1475226
Osijek II1365223
Opatija1264222
Međimurje1364322
Sesvete1361619
BSK - Bijelo Brdo1347219
Dubrava Tim Kabel1354419
Kustošija1346318
Dugopolje1152417
Cibalia1352617
Inter Zaprešić1344516
Orijent 19191344516
Croatia Zmijavci1343615
Hajduk II1243515
Rudeš1345415
Dinamo II1233612
Solin1324710
Junak131578

Ostale vijesti...