Šušnić ”U Solinu će biti teško, ali kvaliteta je na našoj strani”…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel nakon ručka u petak putuju u Solin gdje ih u subotu s početkom u 15 sati očekuje susret 11.kola 2.HNL. Nakon pobjede nad Sesvetama i kup uspjeha u utorak puni samopouzdanja Dubravaši odlaze na ovo gostovanje gdje su prije točno godinu dana slavili pobjedu 2-0

”Poslije dvije utakmice gdje smo doživjeli šokove u završnici utakmice naravno da je nakon pobjede protiv Sesveta atmosfera još i bolja iako je i prije susreta sa Sesvetama atmosfera bila pozitivna.”..kaže trener Alen Šušnić koji je dolaskom Matije Fintića dobio još jednog kvalitetnog igrača ”S Matijom smo dobili širinu igračkog kadra što će nam znatno olakšati rad. On ima kvalitetu igranja i u 1.HNL. Čeka nas teška utakmica protiv momčadi koja je posljednja i koja se mora vaditi na nama. Imaju i novog trenera Ivana Matića s kojim sam zajedno bio generacija na UEFA Pro i uvjeren sam da će on tu ekipu podići, ali opet se nadam nakon naše utakmice u kojoj sam uvjeren da je kvaliteta na našoj strani i da možemo do sva tri boda.

Trener Šušnić u Solinu neće moći računati na kartonirane Alghoula, Marića i Džaferovića, te ozlijeđene Kauzlarića i Kelemena dok je nastup Ljubanovića još pod upitnikom ”Imamo dosta novih igrača i ova kup utakmica nam je odlično poslužila da ih bolje upoznamo i pripremimo za ono što dolazi. Novi igrači će nam biti odlična pojačanja..”zaključio je Šušnić.

 

 

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac20107337
Dugopolje19105435
Opatija2097434
Croatia Zmijavci20103733
BSK - Bijelo Brdo20710331
Rudeš2087531
Kustošija1979330
Osijek II2077528
Sesvete2084828
Orijent 19192075826
Dubrava Tim Kabel2075826
Cibalia1974825
Međimurje2066824
Hajduk II1964922
Inter Zaprešić20551020
Solin20461018
Junak2047917
Dinamo II20441216

Ostale vijesti...