Opet kobna završnica….

U 9.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel poraženi su na gostovanju kod druge momčadi Hajduka 3-2. Slično kao i prethodni susret protiv BSK-a opet je završnica bila kobna za Dubravaše.

Za ovaj susret trenerski dvojac Alen Šušnić – Darko Šantek nije mogao računati na Boršića, Jurića, Korcu i Srbljinovića, a dvoboj su bolje otvorili domaćini koji su poveli u 12.minuti preko Luke Grubišića. U 27.minuti Dragan Juranović je izborio i realizirao kazneni udarac za izjednačanje (1-1). Samo dvije minute kasnije Dubrava Tim Kabel je povela nakon što je pogriješio domaći stoper Branimir Barišić poslavši loptu u vlastitu mrežu.

Do trećeg pogotka Dubravaši su mogli u 45.minuti kada je Marin Mudražija pogodio gredu, a u nastavku akcije udarac Muhameda Alghoula obranio domaći vratar Karlo Sentić. Kada su prigode Juranovića i Renata Kauzlarića ostale neiskorištene kazna je stigla u završnici. Prvo se Barišić iskupio i svladao Maria Mustapića, a u 90.minuti nakon lijepe akcije Ivan Brnić je zabio treći pogodak za Splićane.

Tako je Dubrava Tim Kabel u samo četiri ostala bez pet bodova u završnici utakmica protiv BSK-a i Hajduka II pa će pauza do 16.listopada dobro doći da se momčad pripremi za novi set utakmica i pokuša prekinuti ovaj negativni niz.

HAJDUK II – DUBRAVA TIM KABEL   3-2  (1-2)

Split: Stadion Poljud.
Strijelci: 1-0 Grubišić (12), 1-1 Juranović (27-11m), 1-2 Barišić ag (29), 2-2 Barišić (85), 3-2 Brnić (90)

HAJDUK II: Sentić, Letaj (od 81’Ćubelić), Barišić, Brnić, Tolaj (od 71’Chinedu), Burin, Čalušić (od 71’Kosić), Škaričić, Lauš (od 64’Šošić), Filipović, Grubišić.
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Musa, Kelemen, Juranović, Pablo Rodriguez (od 46’Kauzlarić), Alghoul, Mudražija, Mlinarić, Džaferović, Ljubanović (od 57’Šugić), Marić.