Opet kobna završnica….

U 9.kolu 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel poraženi su na gostovanju kod druge momčadi Hajduka 3-2. Slično kao i prethodni susret protiv BSK-a opet je završnica bila kobna za Dubravaše.

Za ovaj susret trenerski dvojac Alen Šušnić – Darko Šantek nije mogao računati na Boršića, Jurića, Korcu i Srbljinovića, a dvoboj su bolje otvorili domaćini koji su poveli u 12.minuti preko Luke Grubišića. U 27.minuti Dragan Juranović je izborio i realizirao kazneni udarac za izjednačanje (1-1). Samo dvije minute kasnije Dubrava Tim Kabel je povela nakon što je pogriješio domaći stoper Branimir Barišić poslavši loptu u vlastitu mrežu.

Do trećeg pogotka Dubravaši su mogli u 45.minuti kada je Marin Mudražija pogodio gredu, a u nastavku akcije udarac Muhameda Alghoula obranio domaći vratar Karlo Sentić. Kada su prigode Juranovića i Renata Kauzlarića ostale neiskorištene kazna je stigla u završnici. Prvo se Barišić iskupio i svladao Maria Mustapića, a u 90.minuti nakon lijepe akcije Ivan Brnić je zabio treći pogodak za Splićane.

Tako je Dubrava Tim Kabel u samo četiri ostala bez pet bodova u završnici utakmica protiv BSK-a i Hajduka II pa će pauza do 16.listopada dobro doći da se momčad pripremi za novi set utakmica i pokuša prekinuti ovaj negativni niz.

HAJDUK II – DUBRAVA TIM KABEL   3-2  (1-2)

Split: Stadion Poljud.
Strijelci: 1-0 Grubišić (12), 1-1 Juranović (27-11m), 1-2 Barišić ag (29), 2-2 Barišić (85), 3-2 Brnić (90)

HAJDUK II: Sentić, Letaj (od 81’Ćubelić), Barišić, Brnić, Tolaj (od 71’Chinedu), Burin, Čalušić (od 71’Kosić), Škaričić, Lauš (od 64’Šošić), Filipović, Grubišić.
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Musa, Kelemen, Juranović, Pablo Rodriguez (od 46’Kauzlarić), Alghoul, Mudražija, Mlinarić, Džaferović, Ljubanović (od 57’Šugić), Marić.

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac20107337
Dugopolje19105435
Opatija2097434
Croatia Zmijavci20103733
BSK - Bijelo Brdo20710331
Rudeš2087531
Kustošija1979330
Osijek II2077528
Sesvete2084828
Orijent 19192075826
Dubrava Tim Kabel2075826
Cibalia1974825
Međimurje2066824
Hajduk II1964922
Inter Zaprešić20551020
Solin20461018
Junak2047917
Dinamo II20441216

Ostale vijesti...

Gostovanje kod lidera…

Nogometaši Dubrave Tim kabel u subotu odlaze u Makarsku gdje će dočekati gostovanje u Zmijavcima (nedjelja, 13.30) kod vodeće Croatie u 13.kolu 2.HNL. Nakon uspješnog