Šušnić ”Igrači su željni dokazivanja i prekida slabijih rezultata”…

Samo tri dana nakon poraza od Dinama II i odlaska s klupe trenera Krešimira Sunare pred Dubravašima je novi ispit. U 8.kolu 2.HNL u srijedu od 15.30 u Kustošiji dočekuju BSK iz Bijelog Brda koji ima četiri boda više i na diobi je četvrtog mjesta. Za propuštenim prigodama protiv Dinama gdje izdvajamo vratnice Alghoula i Juranovića nema se vremena plakati jer su uoči dvotjedne pauze pred Dubravom Tim Kabel još dvije utakmice (BSK, Hajduk II) u samo četiri dana ”S obzirom na situaciju koja se dogodila mislim da je atmosfera zadovoljavajuća. Igrači su svjesni situacije i željni dokazivanja nakon posljednjih slabijih rezultata. U sportu pobjeda i poraz moraju prihvatiti isto. Ja vjerujem da će poslije ovih poraza pobjeda u koju vjerujem biti slađa. Uspio sam pogledati tri utakmice BSK-a i zajedno s igračima napravili smo analizu njihovog načina igre. Oni su pokazali kvalitetu u dosadašnjem dijelu sezone, ali isto tako kao i svaka momčad imaju slabije strane koje mi želimo iskoristiti. Mislim da smo ipak individualno kvalitetnija momčad i da ćemo to pokazati i na terenu. U ovoj utakmici u sastavu neće biti Srbljinovića koji još nije spreman i Muse koji ima tri žuta kartona”..kazao nam je Alen Šušnić, dosadašnji asistent Krešimira Sunare i trener juniorske momčadi koji će povesti Dubravaše u ovom susretu.

Podjela bodova s Rudešom…

U 12.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel i Rudeš su u Kustošiji podijelili bodove. Na teškom terenu bilo je 0-0 u susretu gdje je bilo prigpoda

U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme