Uspješan vikend mlađih kategorija…

Uspješan vikend mlađih kategorija koji su obilježile pobjede juniora, kadeta i mlađih pionira.

Juniori i kadeti su ugostili Kustošiju i upisali pobjede. Juniori su upisali pobjedu 4-2 u susretu gdje su nakon 19 minuta vodili 2-0 golovima Nikole Barišića i Petra Petriška. Kustošija je uzvratila i u završnici prvog poluvremena u samo tri minute stigla do izjednačenja golovima Brune Hajdinjaka. Novu prednost sastav Alena Šušnića je stekao u 56.minuti kada je Josip Zelić zabio za 3-2, a u sudačkoj nadoknadi četvrti pogodak je postigao Ivan Pobor. Ovom pobjedom juniori su nakon 5.kola stigli na treće mjesto s 10 bodova iza Lokomotive (15) i Sesveta (12).

Kadeti su upisali uvjerljivu 5-1 pobjedu nakon što su primili pogodak u 5.minuti kada je za Kustošiju pogodio Branimir Glasnović. U samo dvije minute Marco Aliaj i Nino Palašić su kreirali preokret, a u nastavku još tri pogotka je postigla momčad Franje Lukačevića. Strijelci su bili Luka Mrvičin, Zvonimir Petrović i Luka Čičak. Kadeti koji u pet odigranih susreta imaju tri pobjede i dva remija zauzimaju peto mjesto s 11 bodova.

U 4.kolu Prve lige Središte naši mlađi pioniri i pioniri su ugostili Hrvatski dragovoljac. Mlađi pioniri su upisali pobjedu 4-0, a strijelci su bili Marko Kardum, Filip Jazvić, Marko Bizjak i Roko Pilko. Selekcija trenera Maria Štimca drugom pobjedom dijeli šesto mjesto sa šest bodova. Pioniri su upisali drugi ovosezonski remi, a za bod protiv HD-a pogodio je David Alan Špoljarić. Pioniri trenera Darka Šanteka se nalaze na šestom mjestu sa osam osvojenih bodova. Sljedeći vikend obje selekcije gostuju u Kustošiji.

Limači su ugostili Bubamaru i doživjeli poraze 4-0 i 1-0, a Zagići su upisali remi 1-1 i pobjedu 1-0.