Juranović ”Što prije zaboraviti Inter i okrenuti se Kustošiji”…

Nakon prvog ovosezonskog poraza u 2.HNL i pobjede Intera 2-0 kapetan Dubrave Tim Kabel Dragan Juranović ovako je vidio događanja na susretu ”Dva različita poluvremena u kojem je Inter dominirao u prvom, a mi smo se uspijeli ustabiliti u završnici tog dijela igre. U drugom poluvremenu smo po meni bili bolji i stvarali šanse ali lopta nije htjela u gol. Inter je zabio i zasluženo pobjedio. Moramo što prije zaboraviti ovu utakmicu i pripremiti se za srijedu kada se želimo vratiti na pobjednički kolosjek”.

Nemaju Dubravaši puno vremena za analizu ovog poraza jer se već u srijedu vraćaju u Kustošiju kada će biti u ulozi gosta. Pouzdani desni bek Mihael Kelemen bio je sličnog razmišljanja kao i Juranović ”Inter je iskorisstio naše dvije pogreške i zabio dva gola, a mi nismo. Prvi gol smo si sami praktički zabili nakon kornera, a drugi gol smo primili nakon dobijene lopte. Nažalost mi svoje šanse nismo iskoristili i gosti su zasluženo slavili. Utakmica je bila visokog ritma i na kraju je mislim Inter imao više sreće i došao do pobjede”.