Inter u nastavku do pobjede u derbiju…

U derbiju 4.kola 2.HNL Inter iz Zaprešića je u Kustošiji kao gost slavio protiv Dubrave Tim Kabel 2-0. Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu. Najprije u 60.minuti nakon ubačaja iz kuta i reakcije Ivana Mamuta vlastitu je mrežu nespretno pogodio Ivan Marić, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Mamut je postigao i drugi pogodak.

Inter je bolje ušao u susret, a Dubravaši sredinom prvog dijela uspijevaju uspostaviti ravnotežu u igri i gledamo vrlo zanimljivo prvo poluvrijeme u kojem je Mario Mustapić dva puta zaustavljao goste u prigodama da stignu do prednosti. Bolja igra Dubravaša u drugom dijelu nije nagrađena pogotkom ili pogocima, a najbolje prigode propustio je Dragan Juranović, a pokušavali su Pablo Rodriguez i Muhamed Alghoul koji je zamjenio ozljeđenog Tomislava Srbljinovića u 32.minuti.

Bio je ovo prvi poraz Dubravaša kojeg moraju što prije zaboraviti jer se već u srijedu vraćaju u Kustošiju gdje ih očekuje domaćin Kustošija, a sljedeće subote i Opatija također u Kustošiji.

”Mislim da je publika putem malih ekrana imala što vidjeti. Inter je još uvijek prvoligaška momčad jer ima sedam, osam igrača koji su igrali prvu ligu. Nama još nešto malo fali da možemo konkurirati momčadi kao što je Inter. Stvorili smo neke prigode, a Inter je prvih 25 minuta dominirao i bio puno bolji. Čini mi se da smo imali preveliki respekt na startu, ali što je utakmicama odmicala bili smo sve bolji i bolji. Pripremali smo se za njihove prekide i primili smo pogodak iz prekida što mene malo žalosti, a obrana u prekidima je stvar volje. Moramo se okrenuti idućoj utakmici uz analizu ovog susreta. Ja vjerujem u ovu ekipu koja je danas unatoč porazu pokazala jako puno”…kazao je nakon susreta trener Dubrave Tim Kabel Krešimir Sunara.

DUBRAVA TIM KABEL – INTER  0-2  (0-0)

Kustošija: Sudac: Lovrić (Đakovo)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Musa, Jurić, Kelemen, JUranović, Mudražija, Boršić, Srbljinović (od 32’Alghoul), Šugić, Korca (Od 63’Pablo), Marić.
INTER: Matković, Grgić, Nekić, Dunić (od 46’Soldo), Šroler (od 89’Magdić), Mamut, Goričan (Od 74’Jovičević); Barić, Vranjković, Abramović (od 79’L.Uzelac), Mazalović.

Juniori slavili, pionirima bod…

U 6.kolu Prve lige Središte juniori Dubrave Tim Kabel su kao gosti svladali Rudeš 4-2. Dvostruki strijelac bio je Petar Petriško, a po jednom su

Poraz od Opatije…

U 6.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je u Kustošiji ugostila Opatiju i doživjela drugi ovosezonski poraz. Gosti su slavili pobjedu 4-1 u susretu gdje je

Podjela bodova u Kustošiji…

U 5.kolu 2.HNL Kustošija i Dubrava Tim Kabel su podijeli bodove (0-0). U susretu koji nije ponudio mnogo prilika koliko smo vidjeli u prethodnim susretima